2733
2734

چون تک پسره خیلی خت گیرن و خوشکل پسند. بنظرتون برم چگار کنم. اینم بگم خیلی روشن فکرن. خواهراش با شوهراشون یمدت دوس بودن و این چیزا عادیه و بحث زندگیه و مثبت فکر میکنن و خیلی باکلاسن. میگ بیا با من ب بهانه عید ببرمت گفت جلو خودت میگم ب زور آوردمت. عکسامو هم دیدن. گفت از نزدیک ببیننت خیالم راحت میشه یا اصلا بیا شاید تو از ما خوشت نیومد. خیلی دوس داره برم خونشون آرزوشه انگار 

2731

نرو

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

به فرهنگ خانواده ی اون نگاه نکن. به فرهنگ خانواده ی خودت نگاه کن. به دوست پسرت بگو یه روز عصر یه کافه قرار بگذار همو ببینیم. من دوست دارم باهاشون آشنا بشم. ولی خونشون نرو. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

نه نرو وای با پای خودت بری بگی اینم منم بپسندید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

من بودم خونشون نمیرفتم با دعوت خود پسر حداقل کافی شاپی جایی قرار بزارین

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2706