2733
2734
اگ بخواد کاری کنیم خونه داره. تو همه پست هایی ک میزاری همینو بلدی بگی

خب شاید میدونه تو خونه خودس نمیری میگ بیا خونه مامانم ؟

ممکنه ؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سعی کن از روز اول  ب خودت احترام بزاری ک بعدها نیای بگی خونواده شوهر برات ارزش قائل  نیستن ...

خودم مد نظرم اینه اگ اخر هفته بیرون رفتن کوه یا جایی بیاد منم ببره ک همو ببینیم

من دختر ایرانم. مغز تاریخم استوارم

این رفتار ها باکلاسیه کدوم پسری میگه بیا بریم خونمون نشونت بدم بع مامانم مگ هرکی دوسته خانواده نشون میده باکلاسیه اول حرف باکلاسی درک کن بعد بگو

میخوادت با خانوادش اول اونا بیان خونتون ن اینکه تو ور داره ببره خونشون

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
خونه خودش رفتم و با هم راحتیم نه در رابطه کامل در حد بغل و دست 

پس برو خونه مادرش  اگ اوکی هستی 

چون اگ قرار بود کاری کنه همون خونه خودش انجام می‌داد 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

ولی  حرف آخرم اینه ک واسه اینک احترام خودت حفظ شه هر جا میری برو جز خونه خودش و مادرش ن بخاطر اینک کاری بشه ها نه 

بخاطر حفظ ارزشت  

یعنی قرار بزارم بیرون. دوس داره برم خونشون زو ببینم 

ببین خونه رو نیاز هست که رسمی تر دعوتت کنه مثلا مامانش بهت تماس بگیره فرضا برای نهار یا شام دعوتت کنه بی دعوت درست نیست بری خونه شون 

پس میگم خجالت میکشم قرار گردش بزاریم کوه یا پارک. ک همدیگرو ببینیم

کوه یا پارک نه ! 

کافه یا رستوران بهتره

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤
اره جون عمت😀😀تو که خونه خالی میری پس دردت چیه برو 

خیلی مغزت عقب موندس. دو نفر ک همو میخوان باید از قبل از همه چیز هم آگاه بشن و رفت و آمد کنن  . قدیم نیست ک طرف رو روز عروسی  ببینی بدون شناخت و آگاهی. مغزتو آپدیت کن و مثبت فکر کن . و ب عقاید بقیه احترام بزار. اگه برا تو خونه خالیه برا من محبطی برا آشنایی و آگاه شدن بود

من دختر ایرانم. مغز تاریخم استوارم