2752
2734
عنوان

چیکارکنم آروم شم

71 بازدید | 3 پست

سال اولی که دانشگاه میرفتم خیلی افسرده بودن و توی دانشگاه خیلی کج و شل و ول راه مبرفتم جوری که هرکی منو میدید راهشو کج میکرد.میخوام بگم ظاهر پیکده و داغونی داشتم.حتی بارها دوستا بهم گفت تو راه فلان جا دیدمت داغون بود.بهم میگفتن خیلی کج و بی حال راه میری.من سعی میکردم درستش کنم ولی نمیتونستم.دقیقا قیافه و راه رفتنم مث کارتن خابابود.الان یادش افتادم هی مرورش میکنم حالم گرفته شدع بچه ها چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه فقط تو بلکه همی ما وقتی به گذشته خودمون نگاه میکنیم انگار به زندگی یکی دیگه نگاه میکنیم.

گذشته گذشته

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2731