2752
2734
عنوان

زنداداشم هرچی میشه میگه چشم خوردم😐 بدم میاد از این رفتاراش

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 56 پست

داداشت خسته نمیشه از رفتارش خب تو خونه هربار بگه چشم میخورم اعصاب طرف خراب میشه

شوهرش ازش تعریف کنه چی؟؟بیچاره شوهرش بهش بگه چقد خوشگلی چقد نازی چه اندامی😁این همش میگه چشم میخورم

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
ببین خیلی بده فک کن با خنده و مهربونی باهاش حرف میزنی یهو صداشو میکشه میگه اینجوری نگوووووو چشششششم ...

چقدر شماها تحمل تون زیاده 😐 

من باشم میگم واااااای عقل هم خوب چیزیه تو هم که همش منتظری بقیه چشمت بزنن چقدر زشته این رفتارت یه درصد هم فکر نمیکنی ممکنه طرف مقابل ناراحت بشه؟ 

همه عالم و آدم زندگی شونو ول کردن تو رو چشم بزنن ؟ چی هستی اصلا ؟  و به همین سادگی دهنشو جلوی خودم می بستم اینجور آدما باید یه سره از بقیه بازخورد منفی بگیرن بفهمن چقدر رفتارشون زشته 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترکیشو بگو 😃

گَلین اویناماخ باشارمیر دِییر اتاق اَیریدی

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

منم یک‌دوست دارم اون روز رفتم خونه شون ، خواهر ش، ۱۴ ساله ش شوهرش دادن، اومد سلام علیک کرد، یهویی دوستم از قصد یک تخم مرغ که تو دست ش بود شکست ، 

بعدش چند روز بعدشم رفته بودیم سیسمونی بچه شو بچینیم ، مامان یک کیلو اسپند دود کرد ، خونه رو دود برداشته بود، نفس تنگه گرفتم ، خیلی ناراحت شدم از حرکات شون ولی میدونم خونه میگفتم اجازه نمیدادن دیگه باهاش رفت و آمد کنم ( نمیدونم ، حالا من زیادی حساس م )

2731

بگو کدو تنبلم مگه چش میخوره

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
منم یک‌دوست دارم اون روز رفتم خونه شون ، خواهر ش، ۱۴ ساله ش شوهرش دادن، اومد سلام علیک کرد، یهویی دو ...

دختر ۱۴ سالرو شوهر دادنننننننم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
مادرشوهر منم همینجوریه حتی سرما میخوره میگه منو چشم زدن  هر روز کلی تخم مرغ واسه خودش میشکنه ...

مادرشوهرمن مریض شد گفت چشمم کردن،شوهرشم میگفت خودم چشمت زدم ،حالا ببینیش میفهمی فقط اعتماد بنفس زیادی داره وگرنه عین نامادری سیندرلاس

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

این دوست منه اگر نگفته بودی موهاش بلنده من فکرمیکردم خود خودشه

هبپیچوقت ازش تعریف نمیکنم نه خودش نه بچش

همش فقط خودش از خودش و بچش تعریف میکنه😆 اصلا به سرایت و ویروس اعتقادی نداره هر اتفاقی میوفته فقط بخاطر چشم زخمه 

بخاطر یه سرماخوردگی تخم مرغ حروم میکنه

رو سنگ قبرش بنویسین. چیشت زدن بی ناموسا

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
منم یک‌دوست دارم اون روز رفتم خونه شون ، خواهر ش، ۱۴ ساله ش شوهرش دادن، اومد سلام علیک کرد، یهویی دو ...

حساس بودی که نمیگفتی دوستم میگفتی دوست سابقم چه آدمای داغونی رو دور و بر خودتون نگه میدارین

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

چشم زخم که هست منم مادرم هر وقت مهمونی میده محاله بعدش یک چیزی نشکنه یا خودم هر مهمونی هم اتفاق میفته ولی چشم زخم از خوش اومدن زیاد بیشتر اتفاق نیفته خصوصا  تو مهمونیها

2706