2733
2734
عنوان

زنداداشم هرچی میشه میگه چشم خوردم😐 بدم میاد از این رفتاراش

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در این حد عجیب نیستم ولی به چشم زخم اعتقاد دارم گاهی اوقات یه حسی بهم میگم فلانی اینجور گفت ماشالله هم نگفت نکنه چشم زده باشه هی با خودم کلنجار میرم که نه بابا ول کن ...ولی میبینم درست در اومد 🙊

🥰😍
2731
مادرشوهرمن مریض شد گفت چشمم کردن،شوهرشم میگفت خودم چشمت زدم ،حالا ببینیش میفهمی فقط اعتماد بنفس زیاد ...

ببین من مادرشوهرم اینجوریه که همیشهههههه به خودش میرسه باشگاه میره، هرماه لباس و لوازم خونه و آرایشگاه و ..... سنشم به نسبت کمه 

همیشه هم پز میده .... خب آخه اگه چشم زدنی هم باشه تو خودتی که خودت رو تو چشم میکنی دیگه 

تو عروسی ما رفته بود یه لباس مجلسی قرمز خریده بود همه فک میکردن خواهرشوهر بزرگمه😑 بعد عروسی سرما خورد همش می‌گفت دیدی مردم چقدر چشم شورن

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
اصالت شون لرن ....

خدا عاقبت اون دخترو خیر کنه

من خودم ۱۶ ازدواج کردم دوسالم عقد موندم ولی باز هرکیو میبینم سن کم ازدواج کرده غصشو میخورم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2738
خدا عاقبت اون دخترو خیر کنه من خودم ۱۶ ازدواج کردم دوسالم عقد موندم ولی باز هرکیو میبینم سن کم ازدو ...

طرز فکرشون پایین ، حالا کلی هم خوشحالن ، اون یکی خواهرشم متولد ۸۱ ، سال ۹۶ ازدواج کرد، الآن یک بچه یکساله داره ، 

طرز فکرشون پایین ، حالا کلی هم خوشحالن ، اون یکی خواهرشم متولد ۸۱ ، سال ۹۶ ازدواج کرد، الآن یک بچه ی ...

یاخداااااا😐😐😐😐

طرف ماهم اینطوره

ولی بازم دهنم باز میمونه هرجا میشنوم🤣🤣🤣🤣

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

داداشت خسته نمیشه از رفتارش خب تو خونه هربار بگه چشم میخورم اعصاب طرف خراب میشه

شوهرش ازش تعریف کنه چی؟؟بیچاره شوهرش بهش بگه چقد خوشگلی چقد نازی چه اندامی😁این همش میگه چشم میخورم

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد