2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستای گلم من تازه عضو سایت شدم و مشهدی هستم دوسال ازدواج کردم و اومدم شهریار حالا میخوام واسه بارداری اقدام کنم ولی دکنر متخصص خوبی رو نمیشناسم خواهش میکنم کمکم کنید و ی متخصص خوب بهم معرفی کنید اندیشه هم باشه فرقی نداره فقط میخوام از هر نظر خوب باشه البته واسه زایمان نمیخوام فقط واسه قبل بارداری و چند ماه اول بارداری میخوام ممنون میشم کمکم کنید
2740
قابل توجه مامانهای محترم : شیر اس ام آ sma ، وزن 800 گرم ،ساخت ایرلند ،موجود می باشد. همچنین شیرهای آپتامیل و هیپ ارگانیک آلمانی با وزن 900 گرم موجود می باشد. شماره تلفن و تلگ رام : 09190212993 اینستاگرام : ninifood.ir@ ( 0 )
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
فروشگاه رنگین کمان چهارراه مخابرات هست، نرسیده به داروخانه دکتر خیرخواه.جنسهاش حیلی عالی نیست و گرونفروشم هست
تــو در پــنــآه خــدآیــی و خـــدآ هــرگــز دیـــر نــخــوآهــد کـــرد . . .

سلام بچه ها جون .من تازه توی این سایت عضو شدم و ساکن شهریار هستم ...یه دختر یکساله دارم ....صحبتهای شما رو در مورد دکترهای مختلف خوندم ....واقعا بعضی هاشون نابلد هستن .... منم دخترم توی 7 ماهگی خون توی مدفوعش دیده شد ...هزارتا دکتر بردم ،کلی منو ترسوندن ....خیلی استرس گرفتم ،هر کی یه دارو داد ،یکی گفت عفونته ،،، یکی گفت شاید مشکل پلاکارد داره ....خلاصه بعد کلی چرخیدن توی بیمارستان نور بردمش پیش دکتر یحیایی ..... خیلی خوب بود ،کلی بهم آرامش داد و با یه رژیم غذایی ساده همه مشکلات حل شد ..... ، الانم فقط می رم پیش ایشون ...، مطبشون چهارراه مخابراته .....عالی هستن

2706