2733
2734
مرسی مامان منا .....هرچی گشتم پست قیلیو پیدا نکردم برای همین باز پرسیدم
خداوندا قسمتی از روحت را در وجود من به دم تا قسمتی از بهشت بر زیره پاهایم همچون فرشی ابریشم پهن شود.........

Lilypie Trying to Conceive 15 to 80 day cycle tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلللللللللللللللللللللم

مینا جان خوبی؟ خوش اومدی. اسم نی نی هاتو نگفتی ؟

مامان منا جان انشاا... به سلامتی فارغ شی عزیزم

شری بانو جان خوبی؟ رزا کوچولو خوبه ؟ وزن گیریش بهتر شده؟ راستی از این پودرهای لیدی میل خودت میخوری؟
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2728
مرسی مینا جون من فاز یک میشینم عزیزم..الهی پس خیلی زود ازدواج کردی خیلی خوبه.

مرسی شهلا جون ایشالا روزی باشه برای شما عزیزم
خواهش میکنم پری جون ماما هم اگه خواستی بری مهرنوش حاج صادقی کارش خوبه بیست سالی هست اندیشست مطبش.من نیم بارداریمو پیش اون میرفتم ماههای اخر رفتم پیش اقائی مطبش هم بین چهارم و پنجم غربی نزدیک داروخانه عازمه بجز پنج شنبه جمعه ها هر روز هم صبح هستش هم عصر مطبش هم اکثرا خلوته
ممنون مامان منا منم نی نی میخوام البته دور از چشم مامانم

مینا جان خدا حفظشون کنه . سخت نیست بچه ها فاصله سنیشون کمه ؟ اذیت نمیشی؟

زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2740
سلام به همگی
مامان موشه من فاز 3 هستم .
منم بلافاصله بعد رزا میخوام یکی بیارم . شاید رزا دو سالش شد اقدام کردم
خوبی شهلا جان ؟ رزا هم بد نیست بهتر شده . نه من پودری نمیخورم . خوبه ؟ شما خوردی؟
سلام دوستای خوبم تو اندیشه ارایشگاه عالییییییییییی برای رنگ مو میشناسید ایا؟ممنون میشم
شری بانو شما فاز 3 هستی راضی هستی خانمی؟از هر لحاظ ؟بنگاهی ها میگفتن فاز 3 اپارتمانها همه قدیمی هستش زیر 10 سال نداره اینجوری؟بعد من یه بار اومدم خیلییییییی کوچه هاش خلوت بود ترسیدم امنیت داره ؟مرسی
بهار جان من محل زندگی ام تو اندیشه هست اما تو شهریار سالن آرایش دارم . قبلا شهریار زندگی میکردم اما الان یک ساله اومدم فاز 3 . از نظر زندگی فاز 3 رو دوست دارم . امنیتش هم بهتر از جاهای دیگه هست اما آرایشگاهم شهریاره و برای کار هم شهریار بهتر از اندیشه هست . من اینطوری راضی ترم . در مورد تندیس چیزی نمیدونم احتمالا تازه سالن زده .
بهار جان من یه ارایشگاه میشناسم تو فاز یک به اسم گل لاله.هم با انصافه هم کار رنگ و مشش خوبه.من برا رنگ و مش همیشه میرم پیشش اسمش زهرا خانومه..قبلا خیابون چهارم بود انگار میخواست جابجا بشه موبایلش رو برات میذارم خواستی بری زنگ بزن از خودش ادرس بگیر عزیزم09123056389.اگه رفتی راضی بودی بیا یه خبری بده دوستم:)
2706