2733
2739
عنوان

بابام نیومد خاستگاریم

202 بازدید | 6 پست

پیرو تاپیک قبلیم..مامانم به بابام گفت حتما بیا لباس خریدم برات همه چی آماده اس..بابام نیومد...هرچی زنگ زدیم گفت تو راهم آخرم گوشیشو خاموش کرد و نیومد..با دوست پسرم ۳ سال دوست بودیم امشب اومد خاستگاریم ولی بابام اعتیاد داره و دوس نداره ازدواج کنم اصلا.‌.مامانم امشب از خجالت آب شد..من گریه کردم تو اتاق..رفتار داداش نامزدم خیلی بود اخماش توهم بود..نمیزاشت خالم حرف بزنه میگفت بزار باباش بیاد.. نامزدم که رفت بیرون با داداشش دعوا کرد...داداشش حیلی بد حرف زد و انگار به زور اوردنش..فقط باباش خوب بود..امشب آبروم رفت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واااای متاسفم امیدوارم مشکلت حل بشه وزندگیت به ارامش برشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2728

ابروت نرفته اونم بخشی از زندگیته بهتر که همین اول فهمیدن بعدها نخوای هی پنهون کاری کنی برا خودت سخت میشد

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱