2733
2734

دوستان لطفا کمک کنید من قراره ضامن بشم  یه وام ۲۰۰ م و یه ضامندیگه هم با دسته چک میخواد اگه خدایی نکرده طرف بدقولی کنه و نپردازه چی میشه ؟ نصف نصف از من و یه ضامن دیگه کسر میشه ؟ تا حالا ضامن کسی نشدم میخوام بدونم

اره از شما کم میشه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
از دو تا ضامن نصف نصف کم میشه یعنی ؟

اره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

نصف نصف نیست هرکدوم به نسبت کل ضامنید

یعنی هرکسیو گیر بیارن میتونن همشو از همون بگیرن

حالا بعدا ضامن میتونه به بدهکار رجوع کنه و پولشو بگیره

جرمت را نمیدانم... توام ندان... اینجا سلول دنجیست که عاشق میله هایش میشوی... به بند زمین خوش آمدی🍃
نصف نصف نیست هرکدوم به نسبت کل ضامنید یعنی هرکسیو گیر بیارن میتونن همشو از همون بگیرن حالا بعدا ضا ...

اخه شنیده بودم برای هر ۱۰۰ م یه نفر قبول میکنن این چون ۲۰۰ دو تا ضامن میخواد

ممکنه جلوی حسابتونو مسدود کنن اکه زیاد دیر کنه من اگر بودم قبول نمیکردم از فردای روزی که ضامن میشی ک ...

میدونم والا من خودمم دوس ندارم ضامن بشم منتها پدرمه و گیر داده😭😭😭😭😭

میدونم والا من خودمم دوس ندارم ضامن بشم منتها پدرمه و گیر داده😭😭😭😭😭

پدرتم هست دیگه سخت تره تو رودربایستی ام قرار میگیری ممکنه اگ یه روز عقب بیوفته مجبور شی بدیش

پدرتم هست دیگه سخت تره تو رودربایستی ام قرار میگیری ممکنه اگ یه روز عقب بیوفته مجبور شی بدیش

اصلا خودمم دوس ندارم ضامن شم چون ما کارمندا اونقدری حقوق نداریم که ازش کسر هم بشه هرچی هم بهشون میگم گوش نمیکنن 

اصلا خودمم دوس ندارم ضامن شم چون ما کارمندا اونقدری حقوق نداریم که ازش کسر هم بشه هرچی هم بهشون میگم ...

بگو رفتم بانک مشکل داشتم نمیتونم ضامن شم یا بگو خودم قراره وام بگیرم یا اصن بگو شوهرم نمیزاره