2737
2739
عنوان

قبول دارین‌خاکمون اوسکل خیزه

278 بازدید | 40 پست

😅😅اصلا بعضی تاپیکارو میبنم 

میگم خدایا کمیتو فدایی کیفیت کردی

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دقیقا میخوام گوشیمو بذارم واسه فروش دیگه

😂😂منم امروز همین تصمیم گرفتم 

یعنی الان فقط یه تلگرام فقط دارم 

نی نیوسایت هم که نمیشه اومد

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740

بعضی تاپیکا زیادی ی جوریه 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
حتی خودت؟ 

چه ربطی داره 

خب بعضیا کرک پرامون  میریزن بااین سوالاشون😑

طرف زده از روی شلوار حامله میشم؟😂

اولین کسی ک گفت بدون دخول میشه باردار شد کاش میدیدم ارامش نزاشته برا نصف دخترای ایزانی😂😂

دقیقا همونو دیدم😂😂

کاش حداقل میترسیدن😑کاری نمیکردن

😂😂منم امروز همین تصمیم گرفتم  یعنی الان فقط یه تلگرام فقط دارم  نی نیوسایت هم که نمیشه ...

😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️میرم ااینستا اکسپلور یه وضعه هرکی یه شوهر گرفته داره میرقصع

اینجا میام یهو تاپیک های عجیب غریب میبینم که حتی توکامنت گذاشتن عاجزم😂😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2706