2752
2734
عنوان

محدودیت های خونه ی پدری

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 38 پست
من از نسل تو نيستم  ما ك اجازه هيچي نداشتيم ولي نسل شما بهتر هستن برا رنگ مو فرصت زياد هست ح ...

هعییی چی بگم

آره واقعا

به نسبت نسل های قبلی، من باید شکر کنم

همین که درس میخونم و با دوستم میتونم برم بیرون و آرایش کنم و اینا

زمان مامانم اگه بودم، دیوونه میشدم🗿🤦🏻‍♀️💔

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
مثل جوونای امروزی ن. ولی از بابام بهتره من خیلی کم ارایش میکنم اهل بیرون نیستم دوست و رفیقم ندارم ...

چی بگم عزیزم🥲

دیگه بدبختی ما زنای ایرانیه دیگه

ایشالا که یه روزی، آزادی که حقت هست رو به دست میاری

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@khanomiam     نشد ریپلای کنم شما رو😅 شما چند سالتونه الان؟ من دیگه کلا از هر چی مرد ...

الان ۲۳

آره خب ازدواج هم راستش من خودم مخالفم

تنها خوبی ای که ازدواج برای من داشت این بود که آزادی بیشتری نسبت به خونه پدرم دارم ...

البته بگم که بخاطر موقعیت کاری همسرم که پلیسه گاهی پیش میاد چادر بپوشم .. ولی همسرم اصلا کاری با حجابم و آرایشم نداره 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
@khanomiam     نشد ریپلای کنم شما رو😅 شما چند سالتونه الان؟ من دیگه کلا از هر چی مرد ...

بله حرفات درسته متاسفانه 

ولی خب بسته به انتخابی که میکنی برای ازدواج یه سری خوبیا هم وجود داره 

ولی آسیب های جسمی و روحی زیادی مثلا خود من دیدم بعد ازدواج که خوبیاش دیگه به چشمم نمیاد

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2731
عزیزم😂😂😂 آره بابا شوهر میخوایی چیکار وقتی بابات حامیه، خودتو گیر یه آدم احمق و به درد نخور نندا ...

الان اینجور میگی😄. وقتی به سن ازدواج میرسی و تنهایی برات اذیت کننده میشه سخت میشه برات. آدم نمیتونه که همیشه تنها بمونه. همه آدما هم که بی نقص نیستن. تو سنین پایین تر این سخت گیریش خوب بود نذاشت اشتباه کنم اما الان دیگه من سن ازدواجمه 

بله حرفات درسته متاسفانه  ولی خب بسته به انتخابی که میکنی برای ازدواج یه سری خوبیا هم وجود دار ...

چی بگم

امیدوارم یه روزی برسه که ما زنا زندگیمون رو اونجوری که میخواییم بسازیم🥲

همیشه یه آقا بالاسر نداشته باشیم

وقتی ازدواجم میکنیم، اون آقا واقعا انقدر به چشم زیر دست به ما نگاه نکنه💔

الان اینجور میگی😄. وقتی به سن ازدواج میرسی و تنهایی برات اذیت کننده میشه سخت میشه برات. آدم نمیتونه ...

نه من خودم یه مدت خیلی ازدواجی بودم😅

میگفتم آدم ۲۱ ۲۲ سالگی ازدواج کنه ۲۴ هم بچه دار بشه

ولی الان میبینم تا ۲۵ ۲۶ سالگی هنوز ما خیلی جای تجربه کردن داریم، البته اگه باباها بزارن😑

ازدواج باید وقتی باشه که قشنگ پخته شدی، مستقل شدی، میتونی درست تصمیم بگیری

برعکس من خونه بابامم مجردم اصلا محدودم نمیکنن 

آزادم خیلی💃

حالا بعضی وقتا گیر میدن 

و فقط اینه ک رو اعصابمه وقتی خودشون میرن  جایی و چن ساعتی طول بکشه میگن خونه نمون توام بیا

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون