2733
2734
عنوان

محدودیت های خونه ی پدری

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر منم تا حد زیادی مث پدر تو بود،یه مدت باهاش خوش رفتاری کردم بطرز شدییید، دلشو بدست آوردم تونستم برم سرکار دو شیفت سرکار میرفتم کمتر منو میدید کمتر بهم گیر میداد ،شغلی که پیدا کردم بهش میگفتم بیا ببین محیطشو دوس نداشتی نمیرم یه جور باید رضایتشو جلب کنی دیگه من بابت ابرو برداشتن و لاک و اینجور چیزها کتکهااا خوردم ازش💔

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بابات مذهبی نیست ولی غیرتی هست که تو هم سعی کن حساسش نکنی بیشتر پدرا و داداشا همین مدل هستن و حتی بدتر. ولی به نظر من بهش محبت کن خیلی و سعی کن براش تعریف کتی چی به چی شده که بهت کاملا اعتماد کنه.  زیاد جلوش سرت تو گوشی نباشه که بخواد فکر بد نکنه و از این حرکت های که باعث بشه بیشتر اعتماد کنه تا شک کنه

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2731

بازم بگو خداروشکر 

بابای من خودش میرفت برام تونیک میخرید میاورد خونه من میپوشیدم همش گشاد بلند با روسری اصن افتضاح

خدا شاهده شب نشونم نذاشت بند کنم سیبیل داشتم بخدا قسم

اون روزی ک عقدم بود شب قبلش رفتم ارایشگاه بند کردم بازم میگفت فردا صب چرا نرفتین داشت قاطی میکرد😑

فقط میگم خداروشکر از شب نشون عکسی ندارم. چ برسه ب رنگ مو و گوشی و .....

اینایی ک میگم برا ۶   ۷ سال پیشه ک ۱۶ سالم بود و عقد کردم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

@khanomiam    

نشد ریپلای کنم شما رو😅

شما چند سالتونه الان؟

من دیگه کلا از هر چی مرد ایرانیه، زده شدم

اصلا دلم نمیخواد با همچین موجوداتی ازدواج کنم که زن رو فقط یه برده و خدمات دهنده میبینن

من نمی دونم خدا با ما چه مشکلی داشته که توی این قبرستون به دنیا اومدیم

نمی شد چند کیلومتر اون ور تر، توی ارمنستانی ترکیه ای جای دیگه ای به دنیا میومدیم🤦🏻‍♀️

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
تعصبی نیست فقط روی کوتاه بودن مانتو، حساسه بعد منم فقط شلوار تنگ میپوشم مانتوی کوتاه که میپوشم، م ...

خب عزیزم مانتوی کوتاه با شلوار تنگ ترکیب خوبی نمیشه. حتی مذهبی هم نباشه گیر میده. مردا همجنسای خودشونو بهتر میشناسن. شلوار تنگ میپوشی مانتوی بلند بپوش. مامتوی کوتاه میپوشی شلوار آزادتر انتخاب کن.

من از نسل تو نيستم 

ما ك اجازه هيچي نداشتيم

ولي نسل شما بهتر هستن

برا رنگ مو فرصت زياد هست حيف موهاي طبيعي هست خرابش كني

واسه پوشش نبايد زياد گير بده وقتي مقيد هم نيست 

دلش نميخاد پشت سرت حرف و حديثي باشه شايد محيط زندگي تون اين مدلي هست

محدودیت نداشتم و ندارم فقط اوایل مامانم یکم رو ابرو گرفتن اینا حساس بود اونم عادت کرد 

منم ابرو و سیبیل و اینا برمیدارم

بابام با شال افتادن و آرایش کردن و اینا هم کاری نداره

دانشگاه هم میرم

ولی یه وقتایی به یه چیزایی گیر میده که دلم میخواد خفه ش کنم😑

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
خداروشکر پدر من دخالتی توی مسائلم نمیکنم و اتفاقا حمایت میکنه. تنها گیرش سر ازدواجمه که هیشکی رو در ...

عزیزم😂😂😂

آره بابا شوهر میخوایی چیکار

وقتی بابات حامیه، خودتو گیر یه آدم احمق و به درد نخور ننداز😅

من خونه ی بابام خیلی آزادی نداشتم ولی راضی بودم و خوشحال. خونه ی همسرم که دیگه افسرده شدم از محدودیت ...

از مرد ایرانی جماعت متنفرم متنفررررر

دلم میخواد همشون رو از دم آتیش بزنم🗿

هر کدوم یه عیب گنده ای دارن اه 

پدر منم تا حد زیادی مث پدر تو بود،یه مدت باهاش خوش رفتاری کردم بطرز شدییید، دلشو بدست آوردم تونستم ب ...

عزیزم خب خداروشکر الان وضعیتت بهتره

ببین راستش پدر من اصلا اهل کتک زدن نیستش

توی این ۱۹ سال، حتی یه بار دستش محکم بهم نخورده

ولی خب مثلا تهدید میکنه که گوشیتو میگیرما یا دیگه نمیزارم با فلانی بری بیرون و این حرفا

مشکل اصلی منم اینه که وقتی یکی لجم رو درمیاره، خیلی بد رفتار میکنم و جواب میدم

نمیتونم مهربون باشم🤦🏻‍♀️

بابات مذهبی نیست ولی غیرتی هست که تو هم سعی کن حساسش نکنی بیشتر پدرا و داداشا همین مدل هستن و حتی بد ...

ببخشید ولی مرده شور این غیرتشون رو ببرن

دقیقا غیرتیه

بهم اعتماد داره ها

میگه جامعه درست نیست

مثلا میگه سر کار، الان میخوای بری یه شرکت خصوصی

آدم بد به پستت میخوره و این حرفا

مثلا سرم توی گوشی باشه، فکر بد راجع بهم نمیکنه

این تهدید گوشی گرفتن، بیشتر واسه اینه که لجم رو دربیاره

بازم بگو خداروشکر  بابای من خودش میرفت برام تونیک میخرید میاورد خونه من میپوشیدم همش گشاد بلند ...

حالا شوهرت خوبه به امید خدا؟

حالا شوهرت خوبه به امید خدا؟

مثل جوونای امروزی ن.

ولی از بابام بهتره

من خیلی کم ارایش میکنم اهل بیرون نیستم دوست و رفیقم ندارم فقط ی دوستی داریم ک رفت و امد خانوادگی داریم

حتی نمیزارن ابروهامو میکرو کنم چ برسه عمل دماغ و....

چهرمم معمولیه

فقط ارزو ب دلم موند شلوار بگ و مانتو کوتاه بپوشم ک نمیزارن رون پام تپله نمیزارم میگن مشخصه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن