2733
2739
عنوان

سالم خوری یاکالری شماری

106 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها کیا با سالم خوری وکیا با کالری شماری درحال وزن کم کردن هستن.من تجربه دوتاراهم داشتم.میخوام ازنو انشاا.. دوباره شروع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما الان سالم خوری هستین باهم پیش بریم

من رژیم ندارم عزیزم اما سالم خوری پیشنهادمه چون ممکنه با کالری شماری آدم یسری چیزا رو که برای بدنش نیازه رو بذاره کنار چون کالریش زیاده اما با سالم خوری هرچیزی که برای بدن نیازه رو آدم به اندازه میخوره

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2738
سلام عزیزم من با کالری شماری میخوام کم کنم ولی نمیدونم چرا دارم چاق میشم

ببین کالری شماری اصول داره

در ثانی باید در کنارش ورزش کنی روزی یک ساعت پیاده روی

برا شروع اول دو هفته قند مصنوعی رو حذف کن 

بعد کالری شماری کن 

من ۷۵ بودم با کالری ۱۵۰۰الی ۱۶۰۰شروع کردم 

سه هفته بعد ۱۰۰ کالری کم کردم  و بعد هر دو هفته ۱۰۰ کالری کم کردم تا رسیدم یه ۱۲۰۰ 

بعد دوهفته رژیم شوک  بود که نان و برنج حذف شد 

رژیم دکتر کرمانی 

ورزش حتما باید باسه 

من هر روز ورزش کردم 

تونستم وزن کم کنم و خیلی سایز کم کردم

ببین کالری شماری اصول داره در ثانی باید در کنارش ورزش کنی روزی یک ساعت پیاده روی برا شروع اول دو ه ...

وای چه عالی کاش منم بتونم منم همزمان روزی یک ساعت پیاده روی ملایم داشتم و از اول ۱۲۰۰ کالری فقط میخوردم ینی نصف کالری مجازم ولی نمیدونم چرا حالم بد شد ول کردم

وای چه عالی کاش منم بتونم منم همزمان روزی یک ساعت پیاده روی ملایم داشتم و از اول ۱۲۰۰ کالری فقط میخو ...

اشتباهت همینه

احتمالا دچار استپ ورنی میشی ورنی کم کردنت سخت میشه 

چون از اول کالری حداقل بودی بدنت وارد فاز قحطی‌ شده

خدا وکیلی رژیم بندتمبانی نگیرید ضررش از سودش بیشتره 

2706