2733
2734
عنوان

چرا یه تاپیک جالب نیست؟؟؟

102 بازدید | 16 پست

چرا تاپیک جالب نیست تو این تایم ، حوصلمون سررفت خب 😅

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 

میخوای تاپیک شیفت وجن بزن الان حمله میارن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخوای تاپیک شیفت وجن بزن الان حمله میارن

همینجوریشم ترسوام 😂

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 
تاپیکای من جالبع😎😂

نه از اینا نمیخوام یه تاپیک گرم و دوستانه که همه حرف بزنن

بیا من یه موضوع بگم

طبق نطریه جیمز بنسن ارون فضانورد آپولو ۱۵

اعتقاد دارن داخل یه بازی کامپیوتری هستیم مثلا برنده بازنده داره مثل این گیم ها ک بازی می‌کنیم مجازات میشیم طبق اندازه گناهان

چقدموافقی؟

2740
بیا من یه موضوع بگم طبق نطریه جیمز بنسن ارون فضانورد آپولو ۱۵ اعتقاد دارن داخل یه بازی کامپیوتری ه ...

ماتریکس؟ 

موافق نیستم من به زندگی قبل و تناسخ اعتقاد دارم ☺️

بیا من یه موضوع بگم طبق نطریه جیمز بنسن ارون فضانورد آپولو ۱۵ اعتقاد دارن داخل یه بازی کامپیوتری ه ...

خابم میاد چقد سخت شد

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

موافق نیستم بنظرم زندگی فرصتیه ک خدا داده تا رشد کنیم،نه اینکه مجازات بشیم 

البته گاهی تو همین دنیا بخاطر عملکرد غلطمون مجازات هم میشیم ولی نه اینکه کلش بخواد مجازات باشه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
انگار میگه ما بازیکن های خدا هستیم برنده ها بهشت بازنده ها جهنم میرن

خخخ 

2706