2737
2739

من از اینهمه تفرقه پراکنی تعجب میکنم

من عرب ایرانم

بخدا اصن تا یکم حرف عربی بزنی با هم قومات واکنشارو میبینی 

نمونش همیش تاپیک قبلم! تاپیک زدم  با هم زبونام حرف میزدم تا یکی‌دوتا اومدن اصن یه چیزای یمیگفتن ادم شاخ در میورد

من  خودم کلی دوست از قومای دیگه دارم وقتیم فارسی حرف میزنم اصنننن معلوم نیس عربم و همه فک‌میکنن فارسم ولی وقتی عربی حرف میزنم اونم خوبه و کلا ب دوتا این زبانم  فولم

ولی من ب اصالتم ب قومم ب  زبونم افتخار میکنم

و از این همه تفرقه پراکنی و نژاد پرستی متنفرم ،  قبلا بم میگفتن هم قومام ک خیلی از ادمای فارس و.. از ما خوششون نمیاد باور نمیکردم چون خودم  ادمی نبودم و نیستم ک بخوام ادمارو بر اساس قومیت تفکیک کنم و ارزش بدم

اوکی، ولی اینو گوشه ذهنتون بزارین ک همه ی ما انسانیم خارج از هر قوم و نژاد و رنگ و.. ما انسانیم و رفتاراتون باید مناسب با لفظ بیان شده ی  کلمه انسان باشه:)مرسی.

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودمم عربم با افتخااتر😍😁🤍

ای جان😍😍😍

هله واللله حبیبتییییی

عیدچ امبارککک🌸🌸

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
2740

به شخصه مشکلی ندارم 

ادمیزاد آدمیزاده دیکه حالا بخواد نژادش هر جی باشه 

مگه تقصیر خودشه جایی بدنیا اومده که نیم قرن پیش باهاش تو جنگ بودیم؟

چقدر ساده بهم ریختی روان مرا/ بریده غصه دل کندنت امان مرا🎶
ایروحلچ فدوا

تحیاتی 😍😍 طاطاطا😍😍 اتسمعین‌حس التفگ؟ های کلها الحچیچ😍😍😂😂

ما خوشمون میاد کی گفته این حرفو

نظر لطفتونه و باعث افتخار ماس:) یکم پیش کامنتای اون تاپیکم خیلی خاطرمو رنجوند

2706