2733
2739
عنوان

نظرسنجی

312 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها

من پسرم بیش از حد شیطون و بد خواب تشریف دارن یه مشاور بهم گفت هرصبح زود بیدارش کن ببرش پارک یا نان بخریدوخلاصه از این قبیل کارها.....

منم هرصبح زود ساعت ۶:۳۰از در خونه میام بیرون باهاش میریم پارک هم خوابش تنظیم شده هم انرژیش کمتر شده فقط چون خونه مادرشوهرم کنارمونه وهرصبح دم در حضور فعال دارن و مثل گشت ارشاد منو میپان و اخماشون هم توهم میکنن 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
فکربد درباره من میکنه
0
0%
حسودیش میشه😁😁😁
2
7%
امروز و فرداست که بگه چه خبره هرروز پارک
9
34%
دغدغه ات تو حلقم
15
57%
آرامش عجیبی دارم😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رگ مادرشوهریش زده بالا ۰ هیچی شما به کارتون برسید  

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

كدوووم دوس پسري ساعت ٦:٣٠ صبح بيداررره🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

البته شوهر خودم موقعي كه ميرفتم مدرسه ساعت ٦:٣٠ بيدار بووود🙈🙈🙈

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740

گزینه گور باباشونو جاش خالیه...کلا روش تربیتی قدیمیا فرق میکنه...هی قیاس میکنن میگن ای بابا!این چه وضع تربیته بچس!ماکه اینکارو نمیکردیم بچمون صحیحو سالم بزرگ شدن اینقدم ددری نبودن!بهرحال بچه توعه و تعیین مدل تربیتش با توعه.بچه های الانم بچه های سابق نیستن.اون تربیت تو این دوره زمونه جواب نمیده و اونا ابنو درک نمیکنن...بیخیااال برو پارک حالشو ببر

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!