2733
2734

اگه دوست شما اینکارو می‌کرد باتون ناراحت میشدید؟من باخودم میگم که شاید مشکل داره ناراحته حال نداره ولی آخه احساس و عزت نفس خودم این وسط چی میشه ؟ب حدی رسیدم که میخوام کات کنم باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگر ی مدته اینجوریه مشکلی نیس درکش کن شاید ناراحته شاید حالش خوب نیست 

اما اگر از اول همین بوده نه دیگه نگذر

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

داره یه کاری میکنه خودت بپیچی بری پس برو‌عزیزم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

منم ی دوستی داشتم ۱۷سال رفیق بودیم یبار طلاق گرفتم خودبخود کات کرد بعد چنددد ماه ازدواج مجدد کردم آشتی کرد خودش پیام داد بعد چند ماه پیش با شوهر بچه هاش اومد شام خونمون پنج نوع غذا گذاشتم سبزی پلو با ماهی زرشک پلو با مرغ سوپ خامه قرمه سبزی زهرمار کوفت کلی ام شیرینی با میوه شکلات کردم توی حلقشون شبم اومدم ظرفامو‌بشورم ابچکون کنده شد شیش تا از طرفای پذیرایم شکست فرداش نه زنگ زد تشکر نه خبری شد اصلا رفت ک رفت امروز توی خیابون دیدمش خواست بیاد پیش من پیچیده رفتم البته سه بار اینکارو کرده هر دفعه ام خودش آشتی کرده این آدما ب درد دوستی نمیخورن ول کن بره

2706