2737
2739
عنوان

لطفا کمکم کنین خیلی ناراحتم

126 بازدید | 19 پست

من دخترم ۱۲ کلاس ششم، یکم سو تغذیه دارم و وزنم ۳۸ کیلو عه، خیلی خیلی لاغر دیده میشم با اینکه بعضی از دوستام حتی وزنشون ۳۶ عه، ولی چاق تر از من دیده میشن. بخاطر کمبود ویتامین و... حدود ۲۰، ۲۵ تا از موهام نصفه سفید شده و توی مدرسه همکلاسی هام خیلی اذیتم می کنن. هم به خاطر لاغر بودنم و هم بخاطر موهام، خانوادم هم کمکی نمی کنن و حتی نمیزارن موهامو رنگ کنم، بنظرتون چیکار کنم که مشکلم رفع شه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام دخترم

لاعری ک زیباست،یکم سن شما بالاتر بره بیشتر درک میکنی،دخترمنم خیلی لاغره و دوست داره لاغریشو

و درمورد موهاتون، ب نظرم موی سفید هم زیباست خودتو اینطوری قبول،دخترمن موهاش کمه ولی مثل تو برخورد نمیکنه

هرادمی یه شکلیه دیگ،یکی لاعریکی تپل یکی بلند یکی کوتاهو...

ارث هم هست

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2740

برو دکتر برات قرص می نویسه ممکنه از کمبود ویتامین و املاح موهات سفید شده باشه، یعنی حتی دکتر نمیبرنت؟ 

ببین هرچی گفتن هرکاری کردن این بچه های بیشعور فقط سکوت کن اصلا نگاهشونم نکن اگه دیدی دیگه شورشو دراوردن بگو سگای ولگرد کمتر پارس کنید 😂

حالم از این دخترای عوضی بهم میخوره دوتاشون دوران مدرسه دوستمو که پدرشو از دست داده بود خیلی اذیت کردن بهش میگفتن گنده،چنان به خدمتشون رسیدم که هنوزم ک هنوزه سی سالمون شده سایه همدیگرو با تیر می‌زنیم

سلام دخترم لاعری ک زیباست،یکم سن شما بالاتر بره بیشتر درک میکنی،دخترمنم خیلی لاغره و دوست داره لاغر ...

منم همینو قبول دارم، ولی اطرافیانم خیلی بد برخورد می کنن😔

مرسی که گفتی:))) 

ببین جنگجو باش برو این قسمت آخر شب آهنگی رو دانلود کن نگاه کن سامان احتشامی یکی از بزرگترین پیانیست هاس،برو ببین قدشو تقریبا یه آدم کوتوله اس،اما با اعتماد بنفس زندگیشو ساخته ،میذونی من اگه همسن تو بودم برمیگشتم عقب حالشونو می‌گرفتم،هرموقع مسخره میکنن بخند فقط بخند،اعتماد بنفس یعنی یه قدرتی که باعث میشه همه دارن نقص تورو میبینن اما لال باشن چون تو از اونا بهتری تو درس تو شخصیت و ادب تو خیلی چیزا ،درگیرشون نباش مطمئن باش تقاص پس میدن ،البته که شما نقصی نداریا اینارو گفتم که خودتو دست کم نگیری خودتو دوس داشته باش،اگر میخوای اشتها پیدا کنی یه شربت زینک از داروخونه بگیر استفاده کن 

عزیزم امیدوارم حالت خوب بشه زودتر 🤍🌿 تسلیم نشو وقتی بزرگ بشی با خودت میگی چرا ترسیده بودم چرا خودمو گم کرده بودم چرا نجنگیدم باهاشون

2706