2733
2734
عنوان

خستم بخدااااا

76 بازدید | 9 پست

بچه ها زیاد توضیحنمیدم ک خسته شین خلاصه میگم

من قراره مثلا عروس سر خونه باشم چهار تا جاریام همشون خوشون جدان من آخریم و قراره پیش پدر و مادر شوهر بمونم 

من چهار ساله ازدواج کردم 

بخاطر یه سر مشکلات با خانواده شوهر قرار شد فقط چهار ماه از سال پیششون باشم و هشت ماه هم تو خونه اجاره بمونم پیش شوهرم. البته کار شوهرم چند شهر دور تره

شوهرم میاد با مادرش یا خاهرش یه دعوایی ب پا میکنه خودشم گم و گور میشه من میمونم و اینا و کلی حرف های توهین آمیز و تیکه ب من 

خستممممم کرده بخدا 

ده بار بهش گفتم من اگ قراره سرخونه بمونم رعایت کن باکسی در نیفت من حوصله جروبحث رو ندارم اینا یه فحش ب تو میگن صدتا توهین و تکیه ب من میندازن. خستم کردن. 

یکمی پیش بحث کردن 

شوهرم رفت بیرون مادرشوهرم میدونه صداشو میشنوم، میگ دخترای مردم دهنشون هنوز بوی شیر میدن اومدن واسمون شدن صاحب خونه و کلی حرف های زشت دیگ

بخدا هر کیو میبینم ک جدان با خودم میگم خوش بحالشووووووون

خانواده پدر شوهر تو روستان نمیتونیم خونه جدا اجاره کنیم 

چیکار کنم شما بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ده بار رفتم نتیجه نداد

عزیزم یا باید تحمل کنی خانواده شوهرت رو که صد درصد اعصاب و ارامش و هزارتا چیز دیگه از دست میدی 

یا با شوهرت برو شهری که کار میکنه زندگی کنید 

اعصاب و آرامشت مهمه یا دلتنگی خانوادت

عزیزم یا باید تحمل کنی خانواده شوهرت رو که صد درصد اعصاب و ارامش و هزارتا چیز دیگه از دست میدی  ...

صدرصد آرامشم مهمتره. 

ولی نمیبره دیگ میگ از امسال کلا با اینا زندگی میکنی برای همیشه

اونشهر خیلی دوره و اگ برم باید هشت ماه یه بار خانوادمو ببینم

بین این دوتا باید انتخاب کنی اگر زندگیت را دوست داری.

منم به خانواده م وابسته بودم ولی فهمیدم دوری ودوستی بهتره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)