2733
2734
عنوان

#چالش_۷۵_روز_سخت 💪 هرکی پایست بیاد👋

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 217 پست
نوشته بود اگه یه روز انجام ندادین از اول شروع کنید ولی من پیش خودم که فکر کردم دیدم انجام ندادنم از ...

قربون منطقت 😂😂

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
قربون منطقت 😂😂

فداتشم😂😂😂

با منطق من فقط تنبلی و بهونه بیجا باعث میشه از اول شروع کنم😂

حالا تو اردیبهشت ممکنه عقد کنون داشته باشیم دارم فکرمیکنم تا ظهر کارامو تموم کنم که بعد برم ارایشگاه و ...

ولی سخت میشه اما به خودم قول دادم تا جایی که وقت باشه کارارو انجام بدم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم😂😂😂 با منطق من فقط تنبلی و بهونه بیجا باعث میشه از اول شروع کنم😂 حالا تو اردیبهشت ممکنه ...

الهی که خوشبخت ترین بشن

خوشگل کنیا حسابی

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
الهی که خوشبخت ترین بشن خوشگل کنیا حسابی

قربوووونت برم من اره همش استرس دارم😬😬😍😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

دلبرک🥲 روم نشد بگم

من قرار بود از ۲۵ شروع کنم🥲ولی نشد

هی امروز فردا کردم☹

بزرگترین مشکلم خوابمه

میدونی وقتی دیر پا میشم حس میکنم‌روزمو از دست دادم‌و انگیزم میپره🥲

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2740
دلبرک🥲 روم نشد بگم من قرار بود از ۲۵ شروع کنم🥲ولی نشد هی امروز فردا کردم☹ بزرگترین مشکلم خوابمه ...

عزیزمممم

ببین یبار استارت رو بزن و شروع کن

حتی اگه دیر بیدار شدی خودتو مجبور کن برنامتو انجام بدی اینجوری حس مفید بودن داری و راحت تر میتونی صبح بیدار بشی

من خودم زود بیدار شدن سخت بود برام روزای اول به زور بیدار میشدم و صورت میشستم ولی هرجوری بود بلند میشدم

منم۲ ماه دیگ عروسی دخترعمه دارم😑

مبارک باشه خوشبخت بشن الهی❤

ببین من میگم اگر واقعا واقعا موقعیت انجام چالش نبود عیبی نداره

ولی اگر تنبلی کنیم دیگه جای جبران نیست

منم میخام چجوری باید شرکت کنم ایتجا گزارش میدید 

سلام خوش اومدی😍برای خودت برنامه بنویس طبق کارایی که لازمه و دوس داری انجامشون بدی بعد هر شب اخر شب اینجا گزارش بده که انجامشون دادی

عزیزمممم ببین یبار استارت رو بزن و شروع کن حتی اگه دیر بیدار شدی خودتو مجبور کن برنامتو انجام بدی ...

اخه میدونی دلبرک الان داشتم فکر میکردم

گفتم‌شاید دلیلش اینه ک خیلی کمال گرایانه برنامم نوشتم ب خاطر اونه مغزم پس میزنه

ولی هر چی نوشته بودم‌لازم‌بود‌ اخه

خیلییییی نیاز ب نغییر دارم‌خیلیییی

هم از اندام

هم‌از شخصیت

همه چی🙇‍♀️

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
اخه میدونی دلبرک الان داشتم فکر میکردم گفتم‌شاید دلیلش اینه ک خیلی کمال گرایانه برنامم نوشتم ب خاطر ...

خب اگه این حس رو داری بیا یه برنامه سبک تر بنویس

یمدت مثلا یک ماه باهاش پیش برو بعد بقیه چیزارو اضافه کن به مرور

میفهمم قشنگم ولی تغییر به مرور تو وجود ادم شکل میگیره تو بیا از کم شروع کن تا بتونی انجامش بدی یا مثلا هفته ای یک قانون اضافه کن بهش

موقعیت هست همش از تنبلی خودمه💔🥲

اونو باید بهش غلبه بشی

ببین یه پادکستی گوش میدادم میگفت هی نگید وای من تنبلم نمیتونم خودتونو اینجوری قانع نکنید که خب من تنبلم دیگه!

هر جوری هست خودتونو بلند کنید انجام بدید کاراتونو