2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوبه که 

دوست من خواست عمل کنه ۸۵ تومن بود 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

سمت شمال قیمتا ارزون تره هاا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740
من رشت م 

همون طرفا بهتره  ی دکتر خوب پیدا کن 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

چهار ماهه پیش آمل ۲۰تا ۳۰تومن بود تازه میگفتیم ۳۰تومن زیاده نمیصرفه😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
منم شیراز ۵۰ عمل کردم ۴ روره

پیش کدوم دکتر عزیزم؟ راضی هستی؟

منم شیرازم 

گوشتی بود یا استخونی؟

خدا خواست علی در محراب نماز شهید شود تا از آبروی علی دفاع کند چرا که سالها مردمان شام تصور میکردنداو تارک الصلاة است.. 💔
همون طرفا بهتره  ی دکتر خوب پیدا کن

هین رشت پیدا کردم دکتر خوبیه 50 

مامانم اردبیل عمل کرد 35 ولی خوشم نیومد من از اردبیل

خود را بطلب هر انچه خواهی که تویی 🌻
2706