2752
2734

دماغ من تو آفساید 

ولی نه دارم و نه دلم میاد ۵۰ بدم🥲😁

بسوزد ریشه‌ی کسانی که می‌گویند مذهب آمده تا به انسان قناعت بدهد، درحالی که همه ی انبیاء آمده اند تا به انسان بگویند که به دنیا که هیچ ؛ حتی به بهشت هم قانع نشود! #عین_صاد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سمت شمال قیمتا ارزون تره هاا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
من رشت م 

همون طرفا بهتره  ی دکتر خوب پیدا کن 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

چهار ماهه پیش آمل ۲۰تا ۳۰تومن بود تازه میگفتیم ۳۰تومن زیاده نمیصرفه😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
منم شیراز ۵۰ عمل کردم ۴ روره

پیش کدوم دکتر عزیزم؟ راضی هستی؟

منم شیرازم 

گوشتی بود یا استخونی؟

بسوزد ریشه‌ی کسانی که می‌گویند مذهب آمده تا به انسان قناعت بدهد، درحالی که همه ی انبیاء آمده اند تا به انسان بگویند که به دنیا که هیچ ؛ حتی به بهشت هم قانع نشود! #عین_صاد  
همون طرفا بهتره  ی دکتر خوب پیدا کن

هین رشت پیدا کردم دکتر خوبیه 50 

مامانم اردبیل عمل کرد 35 ولی خوشم نیومد من از اردبیل

خود را بطلب هر انچه خواهی که تویی 🌻
2706