2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یادمه زمان ما اکثر معلما یه قسمتای خاصیشو مشخص میکردن میگغتن بخونین چون زیاد بود.

مثلا معلم کا ۱۰۰ خورده ای سوال داد گفت همینا رو بخونین

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731

کِی امتحان داری؟توی زمانِ کم تعداد دفعات زیاد یعنی به مرور زمان با دفعات مرور زیاد بخون بهتر توی ذهنت میمونه

میشه یه صلوات واسم بفرستی؟اینو تو امضاء خیلیا دیدم گفتم منم امتحان کنم🙃
  تاریخ ک خیلی شیرینه

تاریخ سوم دبیرستان یا پیش دانشگاهی یادمه خیلی حجمش زیاد بود

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

من همیشه در تاریخ و زیست و ..... ۲۰ میگرفتم . خیلی زرنگ بودم .

اخرشم هیچی نشدم :(

نمیتونی تموم کنی نمونه سوالات  دانلود کن بخون 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نهاییه اخه

نمونه سوالات رو بخون . از هر نمونه سوال     همون صفحه رو که نمونه سوال دادن بخون . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706