2733
2739
سلام  ۱۹ raha@ تلاوت شد حاجت روا بشی دوست عزیز

سلام

ممنون عزیزم انشاالله حاجت رواشی💚

دوستان یکی دوروزه قراره نتایج آزمانم بیاد خواهش میکنم دعا کنید قبولشم لطف میکنید💚

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسم منم بنویس بی زحمت ب نیت قبولی تو آزمونم و دعوت بشم ب مصاحبه،فقط اگ امکان داره اسممو چندتای اول ب ...

سلام عزیزم امروز روز شماست الهی که حاجت روا بشی و به آرزوهای قشنگت برسی   

ششمین روز چله سوره مبارکه حشر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و هدیه به حضرت زهرا و آمرزش گناهان درگذشتگان و برآورده شده حاجات دوستان .امروز برای دوست عزیزمون رها  جان  دعا میکنیم الهی که حاجت روا بشند  

2731

من چرا دیر دیدم این تاپیک و 😭

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
سلام عزیزم امروز روز شماست الهی که حاجت روا بشی و به آرزوهای قشنگت برسی    

سلام عزیزم فردا نتایج آزمونم میاد التماس دعا😍😢

حاجت روابشید انشاالله

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
ششمین روز چله سوره مبارکه حشر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و هدیه به حضرت زهرا و آمرزش گن ...

خوندم ان شاء الله دوست عزیز حاجت روا بشند 🤲🌷🌷

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
اسم منم بنویس بی زحمت ب نیت قبولی تو آزمونم و دعوت بشم ب مصاحبه،فقط اگ امکان داره اسممو چندتای اول ب ...

@19raha    

حاجت روا بشی عزیزم ❤️✨

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706