2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسممو درست تایپ میکنی دقیقا اسم کاربریم بی زحمت😢

نرگس .نهال ۳۳۳

۲ mamanyasnajoon

۳ crib 89

۴ خربوریدان

۵ فافا  فاطمه از مشهد

۶ ۱۹ raha

۷ zar زهرا بانو

۸ سارینا

۹ شکوفه ۹۷ 

۱۰ مادر شکوفه

خیلی خوب میشد اگه یه گروه میزدیم مثلا تو تلگرام یا روبیکا،  من هرروز سایت نمیام

عزیزم نیاز نیست هر روز سر بزنید .همین که هر روز سوره رو بخونید و هر چند روز یکبار اعلام کنید کافی هست 

سلام عزیزم اسم منم بنویس فکر کنم تو دوتا چله های قبلیت هم بودم اگه اشتباه نکرده باشم 🌹🌹🌹

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2740
سلام عزیزم اسم منم بنویس فکر کنم تو دوتا چله های قبلیت هم بودم اگه اشتباه نکرده باشم 🌹🌹🌹

۱نرگس .نهال ۳۳۳

۲ mamanyasnajoon

۳ crib 89

۴ خربوریدان

۵ فافا  فاطمه از مشهد

۶ ۱۹ raha

۷ zar زهرا بانو

۸ سارینا

۹ شکوفه ۹۷ 

۱۰ مادر شکوفه

۱۱نازنین ۱۳۹۷

اسم منم لطفا بنویسید  معصومه سادات

۱نرگس .نهال ۳۳۳

۲ mamanyasnajoon

۳ crib 89

۴ خربوریدان

۵ فافا  فاطمه از مشهد

۶ ۱۹ raha

۷ zar زهرا بانو

۸ سارینا

۹ شکوفه ۹۷ 

۱۰ مادر شکوفه

۱۱نازنین ۱۳۹۷

۱۲ mahlaa معصومه سادات 

بله عزیزم الهی که حاجت روا بشی 

ممنون و همچنین شما و تمام دوستان عزیز 🌹🌹

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2706