2733
2739
عنوان

عدد نرمال تیرویید در بارداری چنده

90 بازدید | 14 پست

الان هشت هفتمه.من سابقه کم کاری تیرویید داشتم رو پنج و شش بود امروز جواب ازمایش تیروییدم اومد شده ۱ بقلش نوشته کمه رنج نرمال 0.4تا ۵.۲ 

چند خوبه باشه تو بارداری؟ دیگه قرص تیروییدم رو نخورم یعنی؟نوبت دکترم دو هفته دیگس

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگن زیر سه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببخشید شما قبلا پنج یا شیش بود ریزش مو نداشتین؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا خیلی 

خب چرا قرص نمی‌خوردی پایین بیاد تا قطع بشه؟ 

خب چرا قرص نمی‌خوردی پایین بیاد تا قطع بشه؟ 

اونموقعا نمیدونستم بخاطر تیروییدمه بعد که رفتم آزمایش خون دادم دیدم تیرویید دارم و درمان رو شروع کردم الان خیلی دیگه اومده پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر مصرف دارو اینجوری شده نباید سر خود قطع کنی خصوصا چون بار داری

آخه خیلی دیگه اومده پایین نمی‌دونم چیکار کنم الان شده ۰.۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اونموقعا نمیدونستم بخاطر تیروییدمه بعد که رفتم آزمایش خون دادم دیدم تیرویید دارم و درمان رو شروع کرد ...

خب خداروشکر الان ریزش قطع شده دیگه؟ 

آره کمتر شده

ببخشید من تیروییدمم چهار بود الان یه ریزش وحشتناک گرفتم دکتر گفت شاید از تیروییده بنظرتون نرمال بشه چند وقت دیگه قطع میشه دیگه مویی برام نمونده 😔

ببخشید من تیروییدمم چهار بود الان یه ریزش وحشتناک گرفتم دکتر گفت شاید از تیروییده بنظرتون نرمال بشه ...

قرص های تیروییدت رو ادامه بده قطع نکن ایشالا زود خوب میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه خیلی دیگه اومده پایین نمی‌دونم چیکار کنم الان شده ۰.۱

زیر یک دهم پرکاری تیروئید محسوب میشه. الان لووتیروکسین چند میخوری؟ روزی چقدر؟ هفته های حساسی هستی حتما شنبه برو دکتر غدد تا برات تنظیم کنه. بعضی تیرویید ها موقع بارداری پرکار میشن مثل شما

آره از کم کاری داره میره تو پرکاری

منم قرص میخورم تو بارداری تیرویید گرفتم

روی ۶ این ها بود یهو رفت رو نیم بهم دکتر گفت دو هفته نخورم... دوباره آز بدم

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2706