2733
2734

شکلات تلخ میخورم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورزش  کتاب پخت کیک 

سفر هم عالیه اما فعلا تو شرایطش نیستم

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2731

من یه کاکتوس دارم خیلی دوستش دارم به اون میرسم و باهاش حرف میزنم

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

اول یه دور گریه میکنم سبک شم

بعد اهنگ. میزارم میرقصم

یکمم میرم مامانمو و خواهرمو حرص میدم و باهاشون شوخی میکنم😁

با دوستام حرف میزنم

حال داشته باشم میرم پارک راه برم

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

آهنگ مورد علاقم رو گوش میدم

فیلم ترسناک میبینم

صحبت میکنم با کسی.البته نه همه کس

شاید خنده دار باشه ولی فیلم انیمیشن خیلی حالمو خوب می‌کنه مخصوصا قدیمی هاش

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

آرایش میکنم . آهنگ گوش میدم . اسکراب میکنم پوستمو . شیپ میکنم . قر میدم . رمان میخونم . به چیزایی که اذیتم میکنن( عمدتا تمیز کردن خونه ) توجه نمیکنم 🤣🤣🤣 تو اینستا یا یوتویوب میچرخم . چیبس و پفک میخرم می‌شینم ب سریال ترکی و کره ای دیدن . خودم واسه خودم پیراشکی همه چی درست میکنم ینی هرچی دستم بیاد میریزم توش خوشمزه هم میشه 🤣🤣🤣 میرم پیاده روی 

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍

اول از همه گوشیو خاموش می کنم

یه دوش می گیرم با حوصله

یه ظرف از خوراکیای مورد علاقه ام آماده می کنم

یه سریال جذاب یا فیلم ترسناک دانلود می کنم و با لذت تماشا می کنم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
آهنگ مورد علاقم رو گوش میدم فیلم ترسناک میبینم صحبت میکنم با کسی.البته نه همه کس شاید خنده دار با ...

وای منم 🤣🤣

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍