2733
2739
عنوان

هفته پنجم بارداری با ای وی اف

230 بازدید | 26 پست

سلام خانماا

من ای وی اف کردم دیروز رفتم سونو که ۲۳مین روز انتقالم بود

طبق سونو گفتن ۵هفته و یک روز

کیسه زرده و ساک حاملگی به اندازه ۳میل دیدن ولی متاسفانه جنین رویت نشد

گفتن ده روز دیگه مجدد برم سونو

کسی بوده شرایط منو داشته باشه

من ای وی اف نکردم اما تا ۶ هفته جنین دیده نشده بود

هفته۸ رفتم صدای قلبش هم شنیدم

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
برام دعا کن عزیزم❤️❤️

انشاالله ده روز دیگه که رفتی صدای قشنگ قلبش را میشنوی...از خدا میخام اون حس قشنگی که من تجربه کردم را خدا قسمتت کنه

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
نه عزیزم حداقل ۶هفته باید بشه تا بتونن قلبو ببینن انشاالله که نی نیت سالم بیاد تو بغلت 

ببخشید عزیزم بعد تشکیل شدن قلب جنین رویت میشه یا اصلا ربطی به قلب نداره

اول جنین هر اندازه رویت میشه بعد قلبش میزنه؟

انشاالله که صدای قلبشو میشنوی و خودشم میبینی چند وقت دیگه ❤️❤️ 400تا ذکر یونسیه بخون به نیت حاجتت رد خور نداره 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706