2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آدم فرقون بخره شرف داره به پراید و ایران خودرو  یه بچه با استفاده از دینام موتور یه دوچرخه ...

شرط میبندم همونی که میگی رو هم نداری  الکی جو میدی!

اینجوری نباشید و داشته ها و نداشته های خودتون  و دیگران رو تو سر بقیه نکوبید!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731
آدم فرقون بخره شرف داره به پراید و ایران خودرو  یه بچه با استفاده از دینام موتور یه دوچرخه ...

شما خیلی بامزه ای عزیزم و رویایی فکر میکنی شما😂

هر کجا باشم غمت هست....
ماشین دست دوم خارجی اول اینکه کارکردش بالا رفته و قطعاتش دیگه پیدا نمیشه  دوم اینکه همون دست د ...

من حاظرم با فرقون این ور و اون ور برم ولی چهارصد پونصد میلیون به ماشین ایرانی اشغال ندم دلیلشم مشخصه و هزاران بار تو رسانه ها دیدیم 

خب عزیزم نداری و این مدلی نظر میدی!!! قطعا اگه ماشین خارجی دست دوم با این قیمت خوبش پیدا میشد مرض دا ...

مشکلی نداره برید برای ماشینی که دو هزار تومن نمیرزه پونصد ششصد میلیون بدید که با سرعت سی تا تصادف کردنی ماشینتون پودر شه و هر دفعه لنت و گیربکس و چیزای دیگش خراب شه که هر هفته راحت. دو میلیون خرج کنید 

2706