2752
2734
خب خوشبحال شما که داری خارجی بخری .  ماها همینم با هزارتا دنگ و فنگ میتونیم برداریم.

فقط خاس یه چیزی بگه

۱درصد فکر نمیکنه خو ما اگه پول داریم چرا میخایم ماشین ثبت نامی بخریم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط خاس یه چیزی بگه ۱درصد فکر نمیکنه خو ما اگه پول داریم چرا میخایم ماشین ثبت نامی بخریم😑

دققیقا. ما خودمون به عقلمون نمیرسه ماشین ایرانی کیفیتش پایینه. میخوان پز بدن فقط

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
لوازم یدکیش ایران سخت پیدا میشه و خراب شه کلی دردسر داره عزیزم. بعدم قیمتاشون خیییلی بالاترازیناست ...

خب میتونید قطعاتشم وارد کنید و درسته یکم بالاتره اما با سرعت سی تا تصادف کردنی ماشین پودر نمیشه و هزار و یک مشکل نداره

والا با این پول میشه یه ماشین خارجی دست دوم قدیمی خرید البته نه زیاد قدیمی درسته دست دوم وقدیمیه اما ...

اسمشو بگو عزیزم چه ماشین خارجی میشه خرید با قیمت کارخانه سایپا و ایران خودرو؟

هر کجا باشم غمت هست....
والا با این پول میشه یه ماشین خارجی دست دوم قدیمی خرید البته نه زیاد قدیمی درسته دست دوم وقدیمیه اما ...

ماشین دست دوم خارجی اول اینکه کارکردش بالا رفته و قطعاتش دیگه پیدا نمیشه 

دوم اینکه همون دست دومش دو الی سه برابر ماشین ایرانی قیمت داره

و سوم اینکه شک نکن اگر آدم پول داشته باشه ماشین بی کیفیت نمیخره

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
خب شما هم میتونی با این قیمت دست دوم خارجی بخری که کیفیتش خیلی بهتره بعدشم بنده ماشین ندارم 

خب عزیزم نداری و این مدلی نظر میدی!!! قطعا اگه ماشین خارجی دست دوم با این قیمت خوبش پیدا میشد مرض داریم ایرانی بخریم اونم ثبت نامی؟؟؟؟ با این پول تو بازار آزاد بهمون پرایدم نمیدن چه برسه ماشین خارجی!!!!

لطفا از یه موضوع آگاهی کامل ندارین فتوا ندین.

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
شرایط ثبت نام چجوریه چقد پول  باید بلوکه شه همین دنا چند میتونه اخرش

والا زیاد از شرایط خبر ندارم شوهرم گف تو برو پروفایل درست کن بقیه‌ش بامن

فکنم ۱۰۰ ب بالا باید باشه

فقط خاس یه چیزی بگه ۱درصد فکر نمیکنه خو ما اگه پول داریم چرا میخایم ماشین ثبت نامی بخریم😑

آدم فرقون بخره شرف داره به پراید و ایران خودرو 

یه بچه با استفاده از دینام موتور یه دوچرخه برقی ساخته بود من اگه قرار باشه روزی وسیله نقلیه بخرم دوچرخه اون بچه رو میخرم