2733
2734
گلم درست نیست واسه یه بحث ساده مزاحم نی نی یارها بشی اونا کارای مهم تری دارن تا به بچه بازی های تو ر ...

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
اجازه خانم اینا اذیتم میکنن،اجازه 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@arti98776    عزیزجان عذر میخوام بعضیا با بچه بازیاشون موضوع تاپیکتو منحرف کردن🙏🌺 گلم تاپیکتو ببند هرموقع پستمو دیدی

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍

خدایی دیگه اینکه تولید کشورخودمونه و بهش افتخار می کنیم هم حرف بیخودیه .حرف این خانم هم درست نبود .گزینه اجبار رو فراموش نکنید .ما مجبوریم همینها رو انتخاب کنیم .چون نزاشتن و جیب خودشون براشون مهم تر از جون مردمه .همین جا به میرسلیم و بقیه بخورهای سود ماشین میگم من میدونم ماشین هاتون امنیت نداره و تو فکرشم نیستید ولی مجبوریم .چون انحصارش دست خودتونه .سود بیشتر شما برابره با اعصاب خوردی و مرگ و میر مردم .میدونم که با پول من میشه ماشین با کیفیت تر خارجی بی قروفر وثبت نام و فلان بخرم ولی شما اجازه نمیدین .دستتون تا حلقوم  تو جیب مردمه .ولی چه کنیم شما این حق انتخاب رو ازمون گرفتید.

2731
خب میتونید قطعاتشم وارد کنید و درسته یکم بالاتره اما با سرعت سی تا تصادف کردنی ماشین پودر نمیشه و هز ...

الان شوخی میکنی دگه ؟ مگرلاک پسته باسرعت ۳۰تابره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

اسی تاصحفه ۶خوندم جوابتوندادن فعلاایرانخودروثبت نام نداره سایپابعدعیدفطرداره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید