2737
2739
عنوان

بچه بیاد تو لگن چه خطری داره؟؟

151 بازدید | 17 پست

یعنی اگه ۳۵ هفته کامل بیاد تو لگن چه خطری ایجاد میکنه؟؟ 

زودتر درد زایمان میگیره یا کیسه اب پاره میکنه؟؟

دیروز معاینه شدم احساس  میکنم یکم خیس هستم ترشح بی رنگ و بی بو 

و اینکه آخرین سوال اگ بچه تو لگن باشه دکتر سزارین انجام میده؟؟ ازم ۵ تومن دستمزد گرفت و گفت عملت میکنم ولی نامه طبیعی داده بهم و گف این رو بخاطر بیمه نوشتم ...مگه میشه یعنی چی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه گفته سز می‌کنه حتما برات انجام میده 

به خاطر اون مایع سفید رنگ زنگ بزن به دکترت بهش بگو تا خیالت راحت بشه 

من بعداز تست نشتی ترشح قهوه‌ای دیدم زنگ زدم بهش گفت عیب نداره قهوه‌ای مال قبلاً اگه قرمز بود جای نگرانی داشت 

شما هم پیگیری کن

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
حتما عمل ميكنه الكي كه نميگه دكترت است روند كاغذ بازيشو خودش بهتر بلده  بچه مياد تو لگن احتمال ...

آخه  اینجا بهم گفتن پیچونده منو 

تو اونجا بیمارستان هم گفتن این واسه زایمان طبیعی نه سزارین گفتم خانم دکتر گفتن من میام عمل میکنم ...اوناهم گفتن نمیدونیم پس خودش میدونه 

چکار کردی اومد تو لگن؟ خیلی پیاده روی داشتی؟  معمولا تا ۳۸هفته بچه رو برمیدارن نگران نباش ولی ...

نه من از اول بارداری استراحت بودم خیلی خیلی کم فعالیت داشتم کار خونه انجام نمیدادم همش دراز کش ولی بازم  تا لحظه آخر استرس 

حالا چند هفته مبمونه؟؟ تا هفته بعد میمونه ک ۳۷ هفته تمام بشم ..دوتا آمپول زدم دیروز

2740
اگه گفته سز می‌کنه حتما برات انجام میده  به خاطر اون مایع سفید رنگ زنگ بزن به دکترت بهش بگو تا ...

شمارش ندارم باید ۴ ب بعد بع مطب زنگ بزنم 

اگه دردم گرفت چی بازم  سز میکنه؟؟ نیان بگن  بچه  تو لگنه دهانه رحم بازه و طبیعی بیار

آخه  اینجا بهم گفتن پیچونده منو  تو اونجا بیمارستان هم گفتن این واسه زایمان طبیعی نه سزار ...

چه عجيب ! 

برو بهش رك بگو تاريخ سزارين واسم بنويسين واسه بستري اينو رفتم پرسيدم گفتن واسه طبيعي است. 

فك نميكنم  البته دكتر پول بگيره و عمل نكنه اخه دليلي نداره! مطمينم عملت ميكنه دكتر وقت اين بازيا رو نداره ، بازم رك برو نگرانيتو بهش بگو 

نه من از اول بارداری استراحت بودم خیلی خیلی کم فعالیت داشتم کار خونه انجام نمیدادم همش دراز کش ولی ب ...

استراحت کن زیاد منم تجربه ای ندارم والا بچه اول رو به زور تو ۴۱ هفته زایمان کردم 

آمپول هارو زدی ۳۶ هفته ام بچه بدنیا بیاد تو دستگاه نمیره نگران نباش

نه من از اول بارداری استراحت بودم خیلی خیلی کم فعالیت داشتم کار خونه انجام نمیدادم همش دراز کش ولی ب ...

امپول واسه ريه نوزاد زدي؟ شنيدم از هفته ٣٠ ميزنن واسه زايمان زود رس معمولا ٦ تا هر روز ٣ تا ! تا يه هفته هم اثر داره 

چه عجيب !  برو بهش رك بگو تاريخ سزارين واسم بنويسين واسه بستري اينو رفتم پرسيدم گفتن واسه طبيع ...

راهم خیلی دوره ۴۵ دقیقه طول میکشه 

میتونم عصر تماس بگیرم ب منشی بگم؟

راهم خیلی دوره ۴۵ دقیقه طول میکشه  میتونم عصر تماس بگیرم ب منشی بگم؟

اره تماس بگير بگو شايد خيالت راحت شد منشي دكتر من تلفني هم جواب ميده پيگيري ميكنه بستگي به دكتر و منشيت داره 

اگه لازم شد كسي حضوري بره يا خواست نامه اي چيزي بده همسرت و يا فاميلي كسي رو بفرست