2737
2734

سلام .بر 🌷🌹عزیز وگرامی   به یاد غریب مدینه مهدی موعود عجل الله تعالی فرج الشریف ((🥀🥀🥀🥀 ))همه باهم میخوانیم🌷🌸🌻

🥀دعای فرج حضرت صاحب الزمان را🥀اِلهی  عَظُمَ الْبَلاءُ، وَبَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکَشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ،🥀

🥀وَضاقَتِ الْأَرْضُ وَمُنِعَتِ السَّمآءُ، واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ

.الْمُشْتَکی ، 🥀وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، 🥀اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی

مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ،🥀 اُولِی الْأَمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ،🥀

🥀وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَریباً کَلَمْحِ

.الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ،🥀 یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ، یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ، اِکْفِیانی .فَاِنَّکُما کافِیانِ، وَانْصُرانی  فَاِنَّکُما ناصِرانِ، یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ،🥀الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ،🥀 اَدْرِکْنی  اَدْرِکْنی  اَدْرِکْنی ،🥀 السَّاعَةَالسَّاعَةَ السَّاعَةَ🥀،.الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ،🥀 یا اَرْحَمَ الرَّاحِمینَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرینَ.🥀

🌼🥀🌺🌼🥀🌺🥀🌼🌺

🌷🌸یادمان باشد اگر حال خوشی پیدا شد

جز برای فرج یار دعایی نکنیم !🌷🌸

🌺🌺🌺🌺

لطفا بعد از قرائت صلواتی نثار مادرامام زمان عج کنید🥀🌷🌹

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اللهم عجل لولیک الفرج بحق الحسین علیه السلام

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اللهم عجل لولیک الفرج بحق الحسین علیه السلام

الهی آمین

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘