2737
2734
عنوان

خونريزى هفته هشت باردارى

82 بازدید | 16 پست

هفته هشت و تموم كردم همين الان ديدم ازم خون اومده لباسم خونيه.استرس دارم ميميرم .به نظرتون بچه ام از دست رفت؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بری بیمارستان هم برات هیچ کاری نمیکنن بخدا من تا حالا چندتا سقط داشتم . فقط دراز بکش و به شوهرت بگو فورا شیاف پروژسترون برات بیاره تنها چیزی که میتونه کمکت کنه دراز کشیدنه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2740
هماتوم داشتم دفع شد .خونآبه بود اون اومد و تموم شد .اما اين خونش قرمز قرمز زياد 

عزیزم انشالله چیزی نیست هول نکن دیگه فردا اول وقت برو‌دکتر فقط الان شیاف بزار

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هماتوم داشتم دفع شد .خونآبه بود اون اومد و تموم شد .اما اين خونش قرمز قرمز زياد 

فقط آروم باش

بخدا من زن دیدم با خونریزی های وحشتناک ولی بچه صحیح و سلامت

ب شوهرت بگو برات شیاف بخره

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
بری بیمارستان هم برات هیچ کاری نمیکنن بخدا من تا حالا چندتا سقط داشتم . فقط دراز بکش و به شوهرت بگو ...

بعدش چکار کردین ک موند؟

چند تا سقط داشتین توی چند هفته؟

منم سقط زیاد داشتم اما متاسفانه الآن دچار نازایی شدم😭

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه

منم خونریزی داشتم خیلی زیاد شیاف بزن استراحت کن به خدا بسپار شیاف پروژسترون صبح اول وقت برو سونو

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706