2737
2739

چند ماه سختی کشیدم رفتم خونه پدرم ویلایی هس.طبقه وسط بدون حموم و آشپزخونه مستقر شدم.یه انباری پایین پله ها بود گازم و گذاشتم اونجا آشپزی کردم،حموم هم باکلی خجالت میرفتیم پایین خونه بابامینا.الان بیست روزه خونمون آمادس و ما بیست روز پیش نقاشی کردیم،بعد گذشت بیست روز اصلا نمیتونم وارد خونه بشم خونه بوی رنگ میده و من حساسیت شدید به همین بوی کم دارم طوری که تپش قلب میگیرم و تنگی نفس،با اینکه بو خیلی نسبت به اوایل کم شده ولی من اصلا نمیتونم وارد خونه بشم حالم بد میشه نمیدونم علتش چیه چون اطرافیان میگن بو نیس و خیلی کمه،الان وسایلمو ریختم تو خونه نمیتونم برم بچینم،خیلی ناراحتم،چکار کنم بنظرتون😔😔

یه هفته دیگه برو

🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴من کلی دلتنگم برات.......با همه میجنگم برات........ دوریت دیوونم کرد....... بیا عشقم برگرد........ دوست دارم کی علاقه تو بم کم کرد🥹🥹🥹💔💔💔میرم اما تو میدونی...... دلم اینجا کنار توست😥😥😥

یه ماسک بزن برو تا کم کم عادت کنی

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه دن روز دیگه صبر کن 

پنجره های خونه رو باز بذارید بو بره

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

چ جالب منم به بو حساسیت دارم همینجوری میشم دقیقا بقیه هم میگن بو نمیاد حساسم ....

در و پنجره را باز بگزارید چند روز تا بود کم کم بره عزیزم مطمین باش می‌ره حالا چون تازه رنگ شده بود میده چند روزی

مبارکه 

یعنی میره تا یه هفته دیگه؟ 

احتمال زیاد

🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴من کلی دلتنگم برات.......با همه میجنگم برات........ دوریت دیوونم کرد....... بیا عشقم برگرد........ دوست دارم کی علاقه تو بم کم کرد🥹🥹🥹💔💔💔میرم اما تو میدونی...... دلم اینجا کنار توست😥😥😥
2706