2752
2734
عنوان

ملاک انتخاب مدرسه بچتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 45 پست
من اگه در این مورد بخوام انتخابی بکنم حتماً بچه‌مو جایی می‌ذارم که اون مدرسه احساس مدرسه بهش بده یعن ...

خیلی حساس و زودرنج باشه بچه جای خلوت بهتر نیست؟ شلوغ نمیتونن به همه بچها اون رسیدگی لازم داشته باشن

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

اصلا شلوغی مطرح نیست

خیلی چیزای دیگه مثل

سطح آموزش

متد آموزشی

کادر فرهنگی

رزومه دبیر ها

محیط سالم

مکان مدرسه.

چه جور بچه هایی اونجا ثبت نام میکنن معمولا

برخورد ناظم با بچه ها ی اونجا

و‌....‌

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم دراین مورد هست

به خونه نزدیک باشه

بیش از اندازه شلوغ نباشه

رفتار مدیر و کادر مدرسه خیلی مهمه

اهمیت دادن به انتقادات خانواده ها مهمه

معلم های خوبی داشته باشه

چه جور خانواده هایی بچه هاشون تو اون مدرسه ثبت نام میکنن فرهنگشون چطوره

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

ملاک اینه که دبیرا معلما مدیرا واقعا خوب باشن به بچه ها احترام بزارن خوب درس بدن منطقش خوب باشه از همه مهمتره

تمیز و خوشگل باشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731

بستگی داره مثلاکلاسشون بزرگ وخوب باشه وامکانات داشته باشه حالاتعدادیکم بالاطوری نیست من دخترم ۶سال دولتی میرفت ولی خیلی خوب بودامسال ۷مدرسه جدیدیک کلاس ۶متری ۳۰وخورده ای دانش اموزوالبتع خیلی مسائل دیگه بردمش غیرانتفاعی 

به هیچ وجه مدرسه ی غیر انتفاعی نمی‌فرستمش

مدارس دولتی دو نوبته هستن من خودمم بچگی دو نوبته بودم میدونم سخته برای بچه ظهرها بره مدرسه

اصلا شلوغی مطرح نیست خیلی چیزای دیگه مثل سطح آموزش متد آموزشی کادر فرهنگی رزومه دبیر ها محیط س ...

من منظورم دراین مورد

خیلی حساس و زودرنج باشه بچه جای خلوت بهتر نیست؟ شلوغ نمیتونن به همه بچها اون رسیدگی لازم داشته باشن

اتفاقا مدرسه شلوغ بهتره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2740
شما بین معلم جوون و تازه کار که ذوق تدریس هم داره و بین معلمی که ده سال سابقه داره کدوم انتخابتونه؟ ...

دقیقا من بین دو مدرسه که یکی معلمش تازه کار بود و اون یکی سابقه داشت باسابقه رو انتخاب کردم البته معلم نمونه شهرم شده بود

e❤s❤h❤f عشقای زندگیم
نزدیک خونه باشه. خودش لیاقت داشته باشه ازمدرسه داغونم میتونه دکترمهندس بشه

با احترام خیلی حرف مضخرفیه

مدارس دولتی دو نوبته هستن من خودمم بچگی دو نوبته بودم میدونم سخته برای بچه ظهرها بره مدرسه

مدارس غیر انتفاعی فقط اسم دراوردن 

وگرنه از لحاظ تدریس و یادگیری افتضاحن واقعا 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️