2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میشه کمکم کنید کالا ک هستین

من پسرم تا چهارماه شیر خودمو خورد به چون حامله شدم شیرم تلخ شد و پسرمم بدش اومد و شیرخشکی شد

الان دخترم دوماهشه شیر خودمو میخوره و در کنارش شیرخشک هم میخوره

بعد یکم بالا تر بره سنش ممکنه شیرمم نخوره و پس بزنه؟

بله

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2740
میشه کمکم کنید کالا ک هستین من پسرم تا چهارماه شیر خودمو خورد به چون حامله شدم شیرم تلخ شد و پسرمم ...

دکتر نگفت تا پنج شش ماهگی میخوره بعدش ممکنه پس بزنه

چند بار در روز شیرخشک میدی؟

اگه موقع خواب و یکبار در روز بدی گمان نکنم پس بزنه

سیدمصطفی اسم شهیدی هست که دوستش دارم، من یه مادرم🌹
میشه کمکم کنید کالا ک هستین من پسرم تا چهارماه شیر خودمو خورد به چون حامله شدم شیرم تلخ شد و پسرمم ...

آره بچه من پس زد نخورد سعی کن فقط تو خواب بهش شیر خشک بده وگرنه شیر خودتو ول میکنه

شیر خشک هم با شیشه شیر اونت که شبیه شینه مادر هست بده 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
دکتر نگفت تا پنج شش ماهگی میخوره بعدش ممکنه پس بزنه چند بار در روز شیرخشک میدی؟ اگه موقع خواب و یک ...

دوسه باری میدمش

ی نیم ساعت بچمو به شوهرم ک میسپارم میام مبینم شیرخشک دهنش کرده میگم نکن پس میزنع شیرمو میگه خوب چیکار کنم گریه میکرد

میترسم با این کارای شوهرم نخوره سینمو دیگه

2706