2737
2734

نمیدونم تقصیر خودمه یا تقصیر هرکیه دنبال مقصر نمیگردم ولی درست از روز جمعه یهویی خود به خود شوهرم باهام بد شد هرکاریم میکنم عوض نمیشه امروز زنک زد پیامک دادم حوصله حرف زدن ندارم فعلا، هرموقع اینطوری میگفتم میفهمید پیگیرم میشد ولم نمیکرد تا حالم خوب شه الان گفت باشه هرطور راحتی، بعد هرموقع اون ناراحت میشد من پشت سر هم اسمشو پیامک میکرد میدونستم با اینکارم میخنده ، امروز اینکارو کردم زنگ زد گفت بچه بازیاتو جمع کن حوصله ندارم گفتم خب شوخی کردم گفت من جنبه اینجور شوخیارو‌ندارم نکن سه چهار روزه کارم شده گریه .....

چیکار کنم؟ 

چرا یهویی عوض شده سابقه نداشته اینطوری کنه

حضوری باهاش صحبت کن 

و صد البته یه تایمی بده تنها باشه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب چرا از خودش نمیپرسی به جای اینکه تند تند پیام بدی اسمشو بگی

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

بشین باهاش حرف بزن رک و راست دلیلشو بپرس

در ضمن وقتی بهت زنگ زده باید جوابشو میدادی نه اینکه پیام بدی حوصله ندارم اینجوری ک داری بدترش میکنی

کاربری قبلیم ترکید 🎈

این بچه بازیا چیه 😐 بشین باهاش حرف بزن ببین دردش چیه 

فک میکردم کارای من بچگونست فقط 😂🤦🏼‍♀️

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2740
حضوری باهاش صحبت کن  و صد البته یه تایمی بده تنها باشه

صحبت کردم گفت تقصیر خودته  به نتیجه نرسیدیم  همش بهونه اورد فهمیدم مشکلش اینا نیس ولی نفهمیدم مشکلش چیه ( ما از اولش سر اینکه با خانواده و فامیلش رفت و امد زیاد داشته باشیم مشکل داریم، مثلا میگه هرهفته بریم خونه خاله هام عمه هام مادربزرگم )

صحبت کردم گفت تقصیر خودته  به نتیجه نرسیدیم  همش بهونه اورد فهمیدم مشکلش اینا نیس ولی نفهم ...

بذار یه مدت تنها باشه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اخ دلم طاقت این بی مهری هاشو‌نداره 

محبت کردی این مدت؟ 

2706