2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اولش قشنگ بود خیلی قشنگا اما الان دردناک بابام مریضه دلم میخواد بمیرم

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

اولاش که بد نبود معمولی ولی دیشب شوهرم یه حرفی زد که قلبم شکست بغضم گرفت ولی جلوی خودمو گرفتم امروز اومدم سرکار وقتی یادش افتادم گریم گرفت 

تاحالا شده وقتی خوشحالی سرتو بگیری بالا بگی خدایا شکرت..؟! ️ 

بله خدا رو شکر 

من با چیزای کوچیک خوشحال میشم یه خرید عیدی دادن دیدن فامیل اشنایی با یه ادم جدید

حتی الان که سرما خوردمم خوشحالم که میتونم برم دکتر پولش منظورمه

خدا رو شکر

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
اولاش که بد نبود معمولی ولی دیشب شوهرم یه حرفی زد که قلبم شکست بغضم گرفت ولی جلوی خودمو گرفتم امروز ...

چقدر منی منم دیشب خیلی ناراحت شدم ازش خعلیییییی دارم امروز از ثب موقعی که سرکار بودمم گریه میکردم

2706