2737
2739

یکی از دوستام از چشمم افتاده چون اون موقع که مدرسه میرفتیم ،وقتی معلم ازم تعریف میکرد غصه اش میگرفت و انگار که کشتی هاش غرق شدن بعدم که وارد جو کنکور شدیم بیشتر ازش بدم اومد چون الان همش رو من حساسه یکسر میخواد بدونه من چقدر میخونم چیکار میکنم و...یکی دیگه از دوستامم تو مدرسه بخاطر مشکلاتش خیییلی ناراحت بود و منم اون تایم مریض بودم نتونستم درس بخونم و امتحان داشتیم رفتم با معلمم صحبت کردم که خانم میشه من امتحان ندم حالم بد بود و نتونستم درس بخونم و بغض کرده بودم دوستم تا دید نخوندم با اینکه حال خودش بد بود اما تا دید من نخوندم خییییلی خوشحال شد انقدر سرحال شد که خدا میدونه دیگه حالم داره بهم میخوره ازشون چرا انقدر حسودن 

شما بودین رفاقت با اینارو ادامه میدادین؟من بدم میاد با آدم حسود دوست باشم ولی نمیدونم چجوری رابطمو کمرنگ کنم باهاشون 😒

🥀🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من نمیدونم چجوری ولشون کنم ینی اون پیگیره منه میدونم اگه من بهش پیام ندم اون باز  ولکنم نمیشه&n ...

جواب داد سرد حواب بدا گفت بریم بیرون نرو و دوستای جدید پیدا کن

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
اینا دوست نیستن که دشمنن ،بنداز دور این آدما رو

ازش بدم اومد وقتی فهمیدم چقدر رو من حساسه در حالی که من چندبار تو درس بهش کمک کردم 😭با چه ترفندی بندازمش دور ظاهراً خوبیم باهم

🥀🥀🥀🥀
2740