2752
2734
عنوان

زایمان اول طبیعی بهتره یا سزارین؟؟

535 بازدید | 48 پست

خانوما میشه لطفا از تجربه زایمان طبیعی یا سزارینتون بگین که راضی بودین یا نه؟ من تا هفته دیگه وقت دارم که تصمیم بگیرم ولی کاملا 50-50 م، نمی دونم چیکار کنم.

اگه کسی هم هست که تجربه دوتاشو داره راهنمایی کنه ممنون میشم. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طبیعی 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به روحیت 

توان بدنیت و شرایط فیزیکیت و تصمیم پزشک داره

من علاقه زیادی به زایمان طبیعی داشتم همه شرایطش هم محیا بود انتخابش کردم و خیلی راضیم

زایمان دومم طبیعی بود بازم به انتخاب خودم

من شخصا به خاطر این که آستانه دردم پایینه و از معاینه حین طبیعی و مشکل پیش اومدن برا بچه میترسم قطعا سزارین انتخاب می‌کنم چون طبق تجربیات بقیه طبیعی ناراضی ها بیشتر نسبت به سزارین...

خودم هم درد سقط کشیدم میدونم تجمل درد طبیعی وحشناکه

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

زایمان چه طبیعی چه سزارین کاملا بدن تا بدنه

بستگی به مقاومت بدن خودت داره 

من سزارین کردم از روز بعد خودم بدون کمک بلند شدم و فقط یک روز شیاف گذاشتم و خیلی راضی بودم 

ولی خواهر شوهرم با وجود اینکه از من هیکلی تره ، تا ده روز شیاف میزاشت و با کمک بلند میشد می‌رفت دستشویی 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂