2737
2739

میخواییم بریم سفر دوستامون میگن با هواپیما بریم، ماهم یکم این ماه دستمون خالیه گفتیم هزینه هواپیما زیاد میشه با سواری یا قطار بریم

حالا امشب اونا گفتن با هواپیما بریم شوهرمم بهشون گفت خانمم از هواپیما میترسه میگه نمیام،یهو این حرفو زد قبلش هماهنگ نکرده بودیم بعدش‌دوستامون بهم خندیدن مسخره میکردن هرکدوم ی چیزی میگفتن، منم گفتم دروغ میگه خودش میترسه روش نمیشه بگه‌ میندازه گردن من بعد همه‌به اون خندیدن تو ماشین دعوام کرد چرا گفتی تا منو مسخره کنن چرا دهنتو نبستی😐😒 خیلی پرروعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نمیدونم چی بگم 

اما خب خجالت کشیده نخواسته بگه ندارم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

بالاخره هر کی هر یه چیزی می‌ترسه دیگه من اگه بودم میکردم به در خنده میگفتم وای اره فوبیای ارتفاع دارم اصلا نمیتونم به پرواز فک کنم همیشه هم باید زمینی بریم 

چیزی نگف که 

2706