2737
2739
عنوان

با اتوبوس جایی میرین؟

122 بازدید | 13 پست

من قبل عید رفتم واسه خرید

وای یا خدا یادم میاد عق میزنم

۱۰ ۲۰ تا افغانی ریختن تو اتوبوس

بوی دنبه و سیرابی میدادن

همه جلوی بینی‌شون رو گرفته بودن

وای دیگه توبه کردم با اتوبوس برم

چرا انقدر بو میدن

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افغانیا ک هیچ مملکتو ب گ...وه کشیدن

تازه وقتی ما جلوی بینیمون رو گرفتیم چپ چپ نگاهمون میکردن

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2728
تو مملکت غریبه چ کارا🤣

والا بخدا کم مونده بود مارو بندازن پایین

یعنی چی؟ شاید مهاجرانی بودن که تازه رسیدن و خسته سفر هستن.

توهین نشه به دوستان هم زبان. والله شیراز و قم و مشهد مثل آقاها و خانم زاده ها زندگی میکنن. از ادبشون آدم لذت میبره.

تازه از خیلی از خانم های کم حجاب ما متانتشون بیشتره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
یعنی چی؟ شاید مهاجرانی بودن که تازه رسیدن و خسته سفر هستن. توهین نشه به دوستان هم زبان. والله شیراز ...

تازه رسیده بودن😐😆مرکز شهر چیکار داشتن؟

2740
یعنی چی؟ شاید مهاجرانی بودن که تازه رسیدن و خسته سفر هستن. توهین نشه به دوستان هم زبان. والله شیراز ...

چه ربطی به حجاب داشت😅😅 این کشور متعلق به همین کم حجاباست که میگید. اگر خیلی ناراحتین میتونین همراه افعانستانی های عزیز تشریف ببرید افغانستان در کمال متانت و آرامش زندگی کنید

چند سال پیش تو اتوبوس راننده افغانی بود با یه خانم بحث شون افتاد سر اینکه من کارت رو نزده و مجانی سوار اتوبوس شده خانمه بهش گفت حالا ببین افغانی ها هم تو کشور ما آدم شدن همه خانم ها خندیدن از این حرف خانم