2733
2739

خیلی حسود شدم هرکی از من خوشگل تره چشم دیدن شو ندارم 

قبلا این جوری نبودم از وقتی همسرم اومده تو زندگیم این طورم حس میکنم اگه زنی از من قشنگ تر باشه از من پشیمون میشه یا میگه کاش با این میبودم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حسودی خودت اذیت میشی سعی کن بفهمی که همسرت قبلا هم اونا رو دیده ولی تورو انتخاب کرده واخلاقتو عالی ک ...

میترسم اونم بفهمه حسود شدم 

من اصلا این جوری نبودم قبلا 

قبلا فکر میکردم خیلی خوشگلم ولی الان نه

تروخدا دارم روانی میشم دیگه حالم از خودم بهم میخوره 

عزیزم همه چیز زیبایی نیست مهم زیبایی باطنته که همسرت به خاطر خصوصیاتت انتخابت کرده،پس فکرت رو درگیر مسائل بی ارزش نکن چون فقط روح و روان خودت رو نابود میکنی

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
عزیزم همه چیز زیبایی نیست مهم زیبایی باطنته که همسرت به خاطر خصوصیاتت انتخابت کرده،پس فکرت رو درگیر ...

حس میکنم شوهرم تز من بهتره و دیگرانم دارن بهم میگن تو بهتری فقط دارن میگن من ناراحت نشم

2740
تروخدا دارم روانی میشم دیگه حالم از خودم بهم میخوره 

ولی من وقتی ببینم یکی لباسش قشنگه یکی طلا خریده یکی مثلا فلان جور تیپ زدع و ووو حالم گرفته میشه حسودیم میشه.در صورتی ک نامزدم همیشه بهترین ها رو برام میخره انجام میده.ببین نمونش اینه من کت وشلوارخریدم۲ ملیون و ۸۰۰بااینه شیکه قشنگه بهمم میادا ولی خیلیا کت شلوارروباهم گرفتن۵۰۰.۶۰۰ تومن من وقتی اونا رو میبینم میگم چقد بهشون میاد تو‌چشمم قشنگ میان.درصورتی که مال خودم بهترینه ک دارم..میدونی مشکل اصلیه من اینه ک یذرع اعتماد ب نفس ندارم

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
حس میکنم شوهرم تز من بهتره و دیگرانم دارن بهم میگن تو بهتری فقط دارن میگن من ناراحت نشم

عزیزم با این رویه خیلی زود اعتماد به نفست رو از دست میدی و خواه ناخواه رو زندگیت تاثیر میزاره

یادمه یکی کاربرا راجبه پسر داییش گفته بود که دکتره عاشق منشیش شده بود و میگفت جالبیش اینه دختره اصلا در حد پسر داییم نیست و ظاهرش خیلی معمولیه ولی پسر داییم مثل موم تو دستشه از بس خوش سر و زبونه

پس میبینی همه چیز زیبایی نیست،خودت رو هیچ وقت پایینتر از دیگری نبین شاید تو چیزی داری که دیگری با بهترین صورت و اندام هم نداره

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫