2733
2739
عنوان

از دعا سر درمیارین؟لطفا کمک/عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 105 پست
جلو چشم نبوده ولی فکر کنم باید نزدیک باشه

به خواهرت بگو یکیه به خونت رفت و آمد داره زیادم رفت و آمد داره چون غریبه که نمیتونه بندازه تو خونش

بهش بگو اصلا به هیچکسی نگه فقط تیزبین تر باشه نسبت به اطرافیانش

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بندازید اب ببرش

چهار قل بخوتید

قران رو تو خونه پخش کتید و هر روز در حد یک ایه تلا ت کنید

به خدا توکل کنید همه برات نخوان ولی خدا برات بخواد کافیه

یادمون نره ک زور خدا از جن و انس هم بیشتره

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من‌ بودم تف مینداختم تو صورتش. و برای همیشه یه خط بزرگ میکشیدم روش. حتی اگه نزدیکترین کسم بود

خیلی اتفاقای بدی واسم افتاد . واقعا اگه بگم دهن همه باز میمونه .من نفرینش میکنم هر روز و الان خیلی بدبخته

اخه چیکارش کنم عزیزم .گذاشتم دست خدا الان عروسش فشاریش میکنه هی  نفرینام گرفت همش😂 خیلی بدبخ ...

خوب کردی دهن ب دهن ادم ابله نمیشه گذاشت

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2731
خیلی اتفاقای بدی واسم افتاد . واقعا اگه بگم دهن همه باز میمونه .من نفرینش میکنم هر روز و الان خیلی ب ...

چی شده دعا پیدا کردی عزیزم؟

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
اخه چیکارش کنم عزیزم .گذاشتم دست خدا الان عروسش فشاریش میکنه هی  نفرینام گرفت همش😂 خیلی بدبخ ...

حقشه 

چه ادمایی پیدا میشنااا

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2738
باید بیای پی وی اینجا واقعا نمیتونم بگم 

درخاست میدم گلم

😂😂😂 بهتره بگم الان عروسش داره ک.ونش میذاره ولی جرعت نداره چیزی بگه 

کارماس عزیزم

خیلی اتفاقای بدی واسم افتاد . واقعا اگه بگم دهن همه باز میمونه .من نفرینش میکنم هر روز و الان خیلی ب ...

کساییکه این کارارو میکنن هیچوقت تو زندگیشون رنگ آرامش و نمیبینن. دعا نکبت میاره... بخاطر همین میگن دنبال این چیزا نرید. دیدی دعانویسا همشون تو سگدونی زندگی میکنن، علتش همینه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
فقط میتونم بهت بگم نترس اصلا اینا چیزی نیس فقط چله سوره بقره بگیر

هرروز سوره بقره بخونه؟ سختهههه

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز