2733
2734

لطفا لطفا کسی نگه قدیمیه فقط برا استفاده ۲ ۳ سال نیازمه عوضش میکنم!

کسایی ک استفاده کردن تجربه دارن لطفا بهم بگن خیلی نیازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جدی؟

اره عزیزم 

چند میخریش؟ باطریش چنده! 

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
7 پلاس خیلی خوبه ولی با پولش سامسونگ خیلیی بهتره البته با خودته

و منی ک آ ۰۵ خریدم نمیدونم ۷پلاس چیه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2738
اره عزیزم  چند میخریش؟ باطریش چنده!

تقریبا ۷ یا ۷.۵ قیمتشه

۸ هم حدود ۸ تومن یا ۸.۵

باطری بالای ۸۰ برمیدارم مهم نیست تعویض بشه نشه چون باطری ایفون تعویض میشه کلا

خودم ایفون ۸ بیشتر دوس دارم اندازش کوچیکه خوشم میاد ولی میترسم بعدا دلمو بزنه و اینکه ۷ پلاس تا ای او اس ۱۵ اپدیت شده ۸ هم ۱۶

الان ای او اس ۱۷ اومده 

تقریبا ۷ یا ۷.۵ قیمتشه ۸ هم حدود ۸ تومن یا ۸.۵ باطری بالای ۸۰ برمیدارم مهم نیست تعویض بشه نشه چون ...

هر کدومو دوس داری بگیر ب هر حال میگی ک میخوای عوضش کنی

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
حدااقل ۲ ۳ سال رو میخوام ساپورت کنه برام

هشت بخر ک ios جدید هم ساپورت کنه

2706