2733
2739
عنوان

زن متاهل تو رابطس

1799 بازدید | 71 پست

بابام با خانم متاهل تو رابطس 

8.. 9 ساله باهمن شوهرش چن بار فهمید با پسراش بابامو کتک کاری کردن ماشینشو شکوندن... کلی بلا فلان بهمان ولی... دست بردار نیست

مامانم چندین ساله با پدرم عذاب میکشه طلاق گرفت ازش ولی من خودخواه باعث شدم باز برگرده پیش بابام...یبارم بابامو با زنه گرفت مامانم...بردنشون دادسرا اینا.... ماشینو داد به مامانم تا رضایت بده بهشون...

بابام زنه رو ول نمیکنه! یبار داشت تو گوشی بش میگف من زن خودمو دوس ندارم بدم میاد پیشش بخوابم من بخاطر تو این همه راه میام تا در خونتون... 

اگر شوهرت بمیره باهام ازدواج میکنی؟

از این حرفا میزد باهاش😣خیلی ناراحتم واسه مامانم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

فقط اون قسمتش منه خود خواه خوبه که خودت قبول داری مادرت گناه داره

🌺🌸يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثيراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا 🌺🌸 ۱۲ حجرات

بهترین لطف به مامانت اینه کمک کنی جداشه بعدشم اگه بابات با اون خانوم رابطه داشته باشه جنسی حتی بخوانم ازدواج کنن نمیتونن چون به هم حرام ابدی شدن البته اگه این چیزا براشون مهم باشه.

مامانت ازش جدا بشه با هم برید جای دیگه زندگی کنید مهریه و نفقه شما و خودشم بذاره اجرا تا زندگیتون بچرخه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706