2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد اونایی که عکس پروفایلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 87 پست
ممنونم .. برام دعا کنید .. فقط آرامش برگرده به زندگیم .. دخترم کمتر از 20 روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره .. چون شوهرم میگه حوصله ندارم راجع بهش صحبت کنم .. خودم توو خونه کار میکنم یکم پس انداز کردم واسه زایمان طبیعی .. حالا هم که میگن زایمان طبیعیم 50 50 هست واسه سزارین نمیدونم چیکار کنم .. خانواده شوهرم که اصلا من و وضعم رو نمیبینن..خانواده خودمم که بدتر. خیلی بی کسم خیلی

عزیزم اگه بیمارستانت دولتی باشه و مجبور به سز بشی که اونم رایگانه

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اينكارو دوست ندارم

سلام خیلی وقت بود ندیده بودمت خوبی؟نینی توپولیت خوبه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731

متن خوب گذاشتن اصلا هم ضایع نیست ، ضمنا سلیقه هرکس به خودش ربط داره نمیتونیم درمورد عکس پروفایل کسی تصمیم گیری کنیم که

و چشم های تو همان کافه دنجی است که قهوه هایش حرف ندارند
عزیزم اگه بیمارستانت دولتی باشه و مجبور به سز بشی که اونم رایگانه

خدا کنه همینطور باشه .. خیلی غصه میخورم فردا میرم بیمارستان یکم تحقیق کنم .. خدا خودش کمکم کنه

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
ممنونم .. برام دعا کنید .. فقط آرامش برگرده به زندگیم .. دخترم کمتر از 20 روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره .. چون شوهرم میگه حوصله ندارم راجع بهش صحبت کنم .. خودم توو خونه کار میکنم یکم پس انداز کردم واسه زایمان طبیعی .. حالا هم که میگن زایمان طبیعیم 50 50 هست واسه سزارین نمیدونم چیکار کنم .. خانواده شوهرم که اصلا من و وضعم رو نمیبینن..خانواده خودمم که بدتر. خیلی بی کسم خیلی

عزیزم تمام بارداری ها پر استرس و تنشه ولی باور کن همسر منم تو ماه اخر تعدیل نیرو شد ولی بعدش از پا قدم دختتر گلم هم کار بهتری پیدا کرد هم فوق لیسانس دولتی قبول شد

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
خدا کنه همینطور باشه .. خیلی غصه میخورم فردا میرم بیمارستان یکم تحقیق کنم .. خدا خودش کمکم کنه

دختر عموم بیمارستان دولتی بود میخاست طبیعی زایمان کنه نتونست رایگان سز شد مطمینم رایگانه

متن خوب گذاشتن اصلا هم ضایع نیست ، ضمنا سلیقه هرکس به خودش ربط داره نمیتونیم درمورد عکس پروفایل کسی تصمیم گیری کنیم که

نه متن خوب به نظرم مشکلی نداره من با تیکه و کنایه مشکل دارم

2706