2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد اونایی که عکس پروفایلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 87 پست

من همیشه میذارم ازینایی که با خدا صحبت میکنن .. چون واقعا حالم این روزا داغوووونه... 

نزدیکه زایمانمه ..ازیه طرف بیکار شوهرم از یهطرف بهش شک کردم از یه طرف کم خونی و مشکلم واسه زایمان طبیعی از یهطرف بی پولی و نداشتن هیچ پشتوانه ایی .. داغووونم داغوووون... زندگیم داره از بین میره ..خودم ذره ذره دارم آب میشم ... کل بارداریم 6 کیلو اضافه کردم .. ای خدا هرچی بدبختی بود تووو بارداری نصیبم کردی   

ببخشید استارتر حالمدخوب نیست

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا دوست ندارم مثلا دختر خالم گاهي اوقات عكس پروفايلشو مشكي ميكنه دفعه اول كه ديدم ترسيدم فكر كردم كسي فوت شده بهش پي ام دادم ميگه دلم گرفته مشكي گذاشتم 🙁

آره این مشکی و خوب اومدی منم زیاد دیدم یکی نوشته بود ای زندگی سیرم ازت بعد مشکلش این بود کار ثابت نداره 

من ايرانسل گرفتم با اون تل گرام ساختم خانواده شوهرمم هيچ كدوم ندارن شمارمو ولي گوشي با شوهرم ميرم گروه خانوادگيشونو چك ميكنم 😂

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2742
من همیشه میذارم ازینایی که با خدا صحبت میکنن .. چون واقعا حالم این روزا داغوووونه... نزدیکه زایمانمه ..ازیه طرف بیکار شوهرم از یهطرف بهش شک کردم از یه طرف کم خونی و مشکلم واسه زایمان طبیعی از یهطرف بی پولی و نداشتن هیچ پشتوانه ایی .. داغووونم داغوووون... زندگیم داره از بین میره ..خودم ذره ذره دارم آب میشم ... کل بارداریم 6 کیلو اضافه کردم .. ای خدا هرچی بدبختی بود تووو بارداری نصیبم کردی   ببخشید استارتر حالمدخوب نیست

عزیزم امیدت به خدا باشه من همه چیزو سپردم به خودش و تمام 

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
آره این مشکی و خوب اومدی منم زیاد دیدم یکی نوشته بود ای زندگی سیرم ازت بعد مشکلش این بود کار ثابت نداره

😂😂😂😂😂

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
من همیشه میذارم ازینایی که با خدا صحبت میکنن .. چون واقعا حالم این روزا داغوووونه... نزدیکه زایمانمه ..ازیه طرف بیکار شوهرم از یهطرف بهش شک کردم از یه طرف کم خونی و مشکلم واسه زایمان طبیعی از یهطرف بی پولی و نداشتن هیچ پشتوانه ایی .. داغووونم داغوووون... زندگیم داره از بین میره ..خودم ذره ذره دارم آب میشم ... کل بارداریم 6 کیلو اضافه کردم .. ای خدا هرچی بدبختی بود تووو بارداری نصیبم کردی   ببخشید استارتر حالمدخوب نیست

عزیزن خدا بزرگه میدونم خیلی سخته 

اما باور کن بچه بیاد کلی رزق و روزی میاره با خودش

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2740

عزيزم انشالله مشكلاتتون زودتر حل بشه ..منم موقع بارداري ي عالمه مشكلات برام بوجود اومدحتي پدرم رو از دست دادم شوهرم كه بدتر از همه اذيتم ميكرد كاملا دركت ميكنم ...ولي مطمئن باش كوچولوت بياد همهچيز درست ميشه  نگران نباشي 

من بعضیا تو کارام خیلی دخالت میکنن چون نمیتونم جوابشونو بدم بعضی اوقات پروفایلم میزارم درباره ی دخالت هیچکدومشونم به رویه خودشون نمیارن که با اونام😁😁 

آره دیگه آدم باید جواب بده نه اینکه تو پروفایل بگه 😧

ممنونم .. برام دعا کنید .. فقط آرامش برگرده به زندگیم .. دخترم کمتر از 20 روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره .. چون شوهرم میگه حوصله ندارم راجع بهش صحبت کنم .. خودم توو خونه کار میکنم یکم پس انداز کردم واسه زایمان طبیعی .. حالا هم که میگن زایمان طبیعیم 50 50 هست واسه سزارین نمیدونم چیکار کنم .. خانواده شوهرم که اصلا من و وضعم رو نمیبینن..خانواده خودمم که بدتر. خیلی بی کسم خیلی

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

انشاءالله که مشکلاتت زود حل بشه.  

ممنونم .. برام دعا کنید .. فقط آرامش برگرده به زندگیم .. دخترم کمتر از 20 روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره .. چون شوهرم میگه حوصله ندارم راجع بهش صحبت کنم .. خودم توو خونه کار میکنم یکم پس انداز کردم واسه زایمان طبیعی .. حالا هم که میگن زایمان طبیعیم 50 50 هست واسه سزارین نمیدونم چیکار کنم .. خانواده شوهرم که اصلا من و وضعم رو نمیبینن..خانواده خودمم که بدتر. خیلی بی کسم خیلی

عزيزم غصه نخور خدا حواسش بهت هست نميذاره اوضاعت همينجوري بمونه

2706