2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد اونایی که عکس پروفایلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 87 پست

من اصلا دوست ندارم مثلا دختر خالم گاهي اوقات عكس پروفايلشو مشكي ميكنه دفعه اول كه ديدم ترسيدم فكر كردم كسي فوت شده بهش پي ام دادم ميگه دلم گرفته مشكي گذاشتم 🙁

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

سلام کسانیکه سرپرست خانوارمیباشندو بیکارهستندبه سامانه www.samanehrefah.ir مراجعه کنندودرطرح مستمری مددجویی(گزینه۴) ثبت نام کنندکه دولت مبلغی به آنهاماهیانه پرداخت کندلطفأاطلاع رسانی کنید.

اقدام زیبا از دولت دکتر روحانی

ثبت نام خانواده های کم درآمد برای دریافت مستمری

خانواده‌هایی که درآمد آنها بدون یارانه نقدی که می‌گیرند کمتر از 700 هزارتومان است، با مراجعه به کافی نت می توانند ثبت نام کنند

مدارک لازم سناسنامه و کارت ملی اعضای خانواده به همراه یک قطعه عکس. لازم به ذکر است مستمری تعیین شده برای خانواده‌های پنج نفره و بیشتر، ۴۶۵ هزار تومان، خانوارهای چهار نفره، ۴۱۸ هزار تومان، سه نفره، ۳۲۰ هزار تومان، دو نفره؛ ۲۵۰ هزار تومان و یک نفره ۱۴۸ هزار تومان است.

ودر انتها خواهشمندیم از کسانی که میشناسید و نیازمندند هستند این پیام را برای آنها بفرستید.

خدایا دوست داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکی دو بار اینکارو کردم.بعد پشیمون شدم.کار بدی بود.قاط زده بودم

وای مث من البته از بس جاریم تیکه بم مینداخت تو اون مقطع مجبور شدم

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖

من متنای قشنگ میذارم بستگی هم به حال روحیم نداره خخخ

تیکه هم نمیندازم به کی تیکه بندازم ؟ خواهرشوهر جاری ندارم که خخ

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2731
من متنای قشنگ میذارم بستگی هم به حال روحیم نداره خخختیکه هم نمیندازم به کی تیکه بندازم ؟ خواهرشوهر جاری ندارم که خخ

خوش بحالت لیلا جان

منم فقط دخترم و جملات ی که انرژی مثبت داره

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
بخاطر این میگم درب و داغون و چیپ بخاطر اینکه از گوشه و کنایه بدم یماد واقعا چیپ هست

👍👍👍👍حرفی هست رک بگو زشته همه بفهمن

فقط بی شخصیت های ضعیف اینجورن

نمیشه بشون گفت شخصیت😜

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...

یکی از جاری هام بارداره و بچه اولش دختره بعد منم یه دختر دارم جاری دیگم دو تا پسر حالا قبل این که بفهمه بارداره بچش چیه خودشو خفه کرد بس که پروفایل پسر گذاشت ...بعد که مشخص شد بچه این بنده خدا پسره کوتاه اومد ظاهرا خخخ

2706